Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt voltunk március 11-én, ezen a napon volt az ovulációm. Megszakítással védekeztünk, de éppen úgy húzta ki, hogy már lehet belém is ment egy kicsi. Aztán megjött a menstruációm 25-én, úgy ahogy kell, pontosan, és ahogy szokott, 5 napig tartott. Ezután április 12-én is voltunk együtt, szintén a fentebb említett módszerrel. Most viszont, már 3 napja megjött (hamarabb, mint kellett volna, pedig mindig pontosan jön meg), a szokásos első napos erős görcsöléssel, de azóta alig pár csepp volt 3 nap alatt, és az is inkább barnás. A vérzésem általában az első 3 napon nagyon erős, aztán fokozatosan 2 napig egyre kevesebb.

2 napja hánytam is egyszer, miután felkeltem.

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Tesztet venni még nem volt időm, nem is voltam olyan helyen most, de majd fogok, csak addig is kíváncsi vagyok a véleményekre.



2022. ápr. 21. 01:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Na majd nézd meg a csávó mit szól, ha besikerült... Lehet neked nem lenne gond, de ő nem azért huzkodja ki, mégha béna is benne.
2022. ápr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak változik a ciklusod, nem megy mindig egyformán minden. Nekem már régóta nagyon pontosan 28 napra jött meg. Egyszer volt csak, hogy két napot késett. De múlt hónapban nekem is korábban, négy nappal előbb jött meg. A vérzés mennyisége se pontosan ugyanolyan mindig. Szóval bármi lehet.. mi szeretnénk gyereket, és jó lenne mindent így pontosan kiszámítani, de ez nem így működik.
2022. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem védekezik, aztán online toporog, hogy terhes e, az nincs kész a gyerekre, úgyhogy de, baj, ha becsúszik. Húzzatok gumit, nem fogtok belehalni. Inkább mint egy gyerekkori terhesség
2022. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A hányás még nem most kezdődne, lehet összeszedtél valamit, vagy a stressz. Nekem a 7-8. héten kezdődött a hányinger, addig kutya bajom se volt a fáradtságon kívül.
2022. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóvá ovuláció napján beléd ment egy kis sperma?? Neeem, teljesen kizárt... főleg ha megjött azóta.

Az április 12.eiből meg még nem hanyhatsz.

De mondjuk csináld úgy, hogy arra jársz, ahol lehet venni tesztet, és akkor nem a mi látnoki képességeinkre kell hagyatkozni.

Amugy marha egyszerű:dugtál védekezés nélkül? Ha igen, lehetsz terhes

(ez a "kihúzta" sem minősül védekezésnek, de ha "kihúzta de azért egy picit belém ment", arra meg nem is mondok semmit)

2022. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!