Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal egy ideje szeretnénk már babát. A mensimet 15-re nem vártam, de három nap késéssel megjött, de a mennyisége kevesebb. A tüneteim nem múltak el, iszonyatosan feszül a mellem,és a mindjárt megjön érzés megvan. Tegnap este óta nem bírok fent lenni, mert folyamatosan émelygés, szédülök, ha felkelek rohanok a mosdóba.

2022. ápr. 21. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tesztelj, mert bőven lehet. Lehet el is kaptál valamit, de attól még terhes is lehetsz. Drukkolok.
2022. ápr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A teszttel még várok pár napot, ha mégis elkaptam volna valamit, annak lassan mulnia kellene és a csalódástólis félek. Tegnap óta fáj az alhasam és a szemérem ajkaim. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha sokáig biciklizne az ember és attól fájna.
2022. ápr. 25. 09:54
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeméremajkad ilyen korai terhességnél nem gondolnám, hogy fájna.

Alhasban lehet ilyen mindjárt megjön érzés.

Ha 15-én volt a nemvárt, akkor már mindenképpen mutatnia kell a tesztnek, úgyhogy ne stresszeld magad feleslegesen, csináld meg.

2022. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feleslgesen várakozol.Jobb bizonytalanságban élni?Nem is értem.

Én nem féltem tesztelni mert sokkal idegesítőbb a bizonytalanság számomra mint bármi más.De ez én vagyok.

2022. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!