Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felelőtlenség miatt terhes...

Felelőtlenség miatt terhes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parommal szeretjuk egymast de 2 honapja vagyunk egyutt es felelotlenseg miatt lettem terhes, de o is szeretne a babat ahogy en is szeretnem, mellettem all mindenben es erzem hogy szorosabb lett a kapcsolatunk miota megtudtuk hogy terhes vagyok, de iszonyuan felek hogy el fog engem hagyni akarmi miatt, nagyon kotodok hozza mert o a gyermekunk apja, mit tegyek hogy ne gondoljak ilyenre? Biztos vagyok benne hogy a hormonok teszik ezt velem, de nagyon rossz erzes, szuksegem van ra egesz nap, volt valaki hasonlo helyzetbe?

Nem olyan valaszokat szeretnek hogy vetesd el a babat, mert ez mi eldontottuk hogy megtartjuk!

18/L



2022. máj. 10. 11:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

Kilences azt akarja mondani, hogy az átlag ember nem azzal éli le az életet, akibe 19 évesen szerelmes. Teljesen igaza van.


Ha az én lányom lennél, én az tanácsolnám, hogy vetesd el, ha még lehet.

Nagyon gyerek vagy. Ott van venned egy élet, és te nem azon aggodsz, hogy miből veszel neki pelenkát, hanem hogy elhagy a fickó, akivel 2 hónapja vagy együtt.

Egy gyerek őrült sok pénzbe kerül. Fel nem bírod fogni, mennyibe. Es ez csak az anyagi része. Iskolád nem nagyon van. Ha elmegy óvodába, hol fogsz dolgozni nulla tapasztalattal, nulla végzettséggel? Hol fogtok lakni?

Ezek a kérdések felmerültek már?

2022. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
10-es Mivel középiskolás ugyanabból mint eddig, azzal számol, hogy anyuék megoldják!
2022. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem utólag kell okosnak lenni, hanem nem belemenni olyanba amit nem akarsz. Most már itt van, vállald a felelősséget. Ha a fiú nem hülye nem fog elhagyni, mert fizetheti a gyerektartást 18 évig, amire rámegy a gatyája is, míg ha veled marad együtt azért össze tudtok majd dobni sokmindent, hogy jó életetek legyen. Csak keress munkát, minél előbb, te is és ő is, hogy legyen miből eltartani.
2022. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

Gratulálok, épp most teszed tönkre az életedet!

Kommentelők, szerintetek mikor marad egyedül a gyerekkel?


A. Még szülés előtt

B. Szülős után nem sokkal

C. A szülés utáni 1 éven belül


Több verzió nincs!

Majd kiírod a kérdést max 1 év múlva jajj elhagytak a gyerekkel brühühü!

2022. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, nyugtass meg hogy ugye azért pénzes családból való a fiú akivel sikerült összehozni?
2022. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Igazad van, akkor valóban fiatal terhesség van :)
2022. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%

Először is meg kell tervezni, hogy hol fogtok élni a gyerekkel. Azzal számolj, hogy kb.félévesen már kúszni-màszni fog a gyerek, 1 évesen meg lábra áll és menni fog. Jó, ha ehhez sok biztonságos helye van.

Következő kérdés: miből fogtok élni? Szükségetek lesz rendszeres jövedelemre. Amíg kicsi a baba, általában nincs szüksége sok mindenre, nem kerül sokba. Ahogy cseperedik, egyre több kiadás lesz vele. Már most, a terhesség alatt érdeklődj utána bölcsődének, családi napközinek. 3 éves kortól kell óvodába járatni a gyereket. Ha hamarabb van szükséged gyerekfelügyeletre, mert dolgoznod kell, akkor bölcsődébe kell adnod a gyereket. Csakhogy ez nem olyan egyszerű, mert a legtöbb helyen túljelentkezés és várólista van. Mindenkèpp gondoljátok át és szervezzétek meg előre!

Mi lesz a tanulmányaitokkal?

Mennyire bevethetők a nagyszülők?

És igen, kell egy vészforgatókönyv arra az esetre, ha valamelyikőtök megunja a családosdit. Bizony a nőkkel is előfordul, hogy ráébrednek, nem nekik való az anyaság.

2022. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kiváncsi h a szülők tudják már? Mit szóltak?
2022. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Régen szültek ilyen fiatalon a nők/lányok viszont teljesen más világ volt.

Szerintem gondold nagyon át hogy mit csinálsz.Ha a szüleidre számíthatsz akkor van egy mentőöved ha a fiú esetleg lelépne ha viszont nincs egy támpontod akkor mit fogsz csinálni ha baj lesz?Tudják egyáltalán a szüleid hogy terhes vagy?

Ha elakar egy férfi hagyni teljesen mindegy hogy mennyi időt töltötök együtt.Látszik hogy mennyire tapasztalatlan vagy az életben és még szülni is akarsz?Egy gyerek óriási nagy kötöttség és önfeláldozás néha viszont sok örömet is ad én azt aláírom de a te korodban nem ennek van itt az ideje.Persze nyilván te döntöd el hogy mi legyen.Nagyon át kell ezt még rágni.

2022. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
2 hónap az nagyon kevés idő. Ez a rózsaszín ködös időszak. Nem ismered a párod, ahogy ő sem téged. Egy gyermek érkezése rengeteg nehézség elé állítja a párokat, amibe több éves párkapcsolatok/ házasságok beletörhetnek. Erre muszáj felkészülnetek, ha már eldöntöttétek megtartjátok. Az anyagiakról nem is beszélve. Viszont arra tényleg nincsen garancia még akár több tíz év után is, hogy együtt maradtok. Én kívánom, hogy neked/nektek jól alakuljon!
2022. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!