Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felelőtlenség miatt terhes...

Felelőtlenség miatt terhes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parommal szeretjuk egymast de 2 honapja vagyunk egyutt es felelotlenseg miatt lettem terhes, de o is szeretne a babat ahogy en is szeretnem, mellettem all mindenben es erzem hogy szorosabb lett a kapcsolatunk miota megtudtuk hogy terhes vagyok, de iszonyuan felek hogy el fog engem hagyni akarmi miatt, nagyon kotodok hozza mert o a gyermekunk apja, mit tegyek hogy ne gondoljak ilyenre? Biztos vagyok benne hogy a hormonok teszik ezt velem, de nagyon rossz erzes, szuksegem van ra egesz nap, volt valaki hasonlo helyzetbe?

Nem olyan valaszokat szeretnek hogy vetesd el a babat, mert ez mi eldontottuk hogy megtartjuk!

18/L



2022. máj. 10. 11:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, négy férfi volt az életemben, és az első két hónapban mindegyikbe annyira szerelmes voltam, hogy szó nélkül gyereket vállaltam volna tőle. Mégiscsak az utolsóval, a férjemmel maradtam együtt, vele lett gyerek. Ha az első három közül valamelyiktől teherbe esek, akkor most jó eséllyel egyedülálló anyuka lennék.
2022. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
Párok szétmennek több 10 év után is! A párod pedig simán mondhatta volna az abortuszt, de nem tette, ami azért eléggé árulkodó. Kitart melletted, és nem hagy egyedül, pedig egy gyerek nagy felelősséggel jár!!! Erre gondolj inkább, ártasz a babának ha folyamatosan agyalsz és stresszelsz! Ne gondolkodj ennyire előre, nem tudhatod mit hoz az élet és kár ezeken rágódni már most.
2022. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Szia, ilyen fiatalon természetes, h ezt érzed, hisz nagyon szereted. Dicséretes, h meg tartjátok a babát, ő már egy kis élet. Hesegesd el magadtól ezeket a gondolatokat, én így látatlanban is azr mobdom ő is nagyon szeret téged, hisz ő is akarja a babát, ha nem szeretne inkább azt forszíroná hogy vetesd el. Ne gondolj rosszra, érsz annyit, h ő szeressen téged 🙂
2022. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!