Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes az exem mit csináljak?

Terhes az exem mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fél éve szét mentünk mert megcsalt engem és látni sem akartam többi viszont a mai nap felkeresett hogy terhes és már nem tudja elvetetni mert 6 hónapos terhes és elmondása szerint nem látta jeleit a terhességnek még a hasa sem nőt. De volt nő gyógyásznál és ultrahang is készűlt meg minden.Viszont én még csak 20 éves vagyok és nem akarok egy olyan lánytól gyereket aki megcsalt és már fél éve nem vagyunk eggyütt. Ti mit tennétek a helyemben segítsetek teljesen kétségbe vagyok esve.

2022. máj. 11. 11:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Apasagi vizsgalat legyen az elso, lehet nem is te vagy az apja.
2022. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha 6 hónapos terhes, akkor kb 5,5 hónapja fogant, mert az utolsó menstruációtól számítják, ti fél éve nem vagytok együtt. Meg ugye meg is csalt. Apaságit kérnék.
2022. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Át akar verni, én is 6 hónapos vagyok de úgy mozog a gyerek bennem, hogy majd kirugja a gyomrom meg a derekam. Ezen kívűl már a hasam is igen szépen látszik, pedig nem is vagyok vékony, sőt...
2022. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha megszületik, ne vállald addig az apaságot, amíg tesztet nem csináltattatok. Ha a tiéd, akkor vállald szépen legalább az anyagi felelősséget a babáért.

Nem hiszem, hogy az exed örökbefogadáson agyalna, egyedül pedig ehhez kevés vagy.

Felnőtt ember vagy, nem kell újra összejönnöd vele, de ha tiéd a gyerek, a felelőssége is a tiéd.

2022. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
1. apasági, és ha te vagy az apa, akkor fizetsz havonta
2022. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Mondd meg neki, hogy fotozza le a leletet amit az orvostol kapott, ide bemasolod es majd mi segitunk neked!
2022. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan védekeztél?
2022. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha rá tudod beszélni az exed az örökbefogadásra, akkor érdemes függetlenül attól, hogy ki az apa.


Amúgy nem vagyok képbe, mi történik, ha az apa még tanul és ezért nincs bevétele? Ilyenkor is kell gyerektartást fizetnie?

2022. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
30%
Ez vagy kamu,vagy dnnyire sötét vagy.Te el is hitted h tőled van?Ennyire nem lehetsz hülye.🤣🤣🤦🤦
2022. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Csemianya ***** válasza:
0%

És a Lány Mit Szeretne ?

Együtt Kell Dönteni.

😊😊😊

2022. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!