Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes az exem mit csináljak?

Terhes az exem mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fél éve szét mentünk mert megcsalt engem és látni sem akartam többi viszont a mai nap felkeresett hogy terhes és már nem tudja elvetetni mert 6 hónapos terhes és elmondása szerint nem látta jeleit a terhességnek még a hasa sem nőt. De volt nő gyógyásznál és ultrahang is készűlt meg minden.Viszont én még csak 20 éves vagyok és nem akarok egy olyan lánytól gyereket aki megcsalt és már fél éve nem vagyunk eggyütt. Ti mit tennétek a helyemben segítsetek teljesen kétségbe vagyok esve.

2022. máj. 11. 11:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Legelőször is apasági tesztet csináltass, főleg, hogy megcsalt. Rengeteg a zabigyerek. Ha mégis tiéd a gyerek, akkor gratulálok, boldog apaságot!
2022. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Ki a f...szt érdekel
2022. máj. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha akar tőled valamit, bizonyítani kell, hogy te vagy az apa, a bemondás nem elég, hacsak te el nem ismered. Az apasági teszt eldöntheti.

Ha nem ragaszkodik hozzá, hogy fizess és/vagy részt vegyél a nevelésében, nem keresett volna meg, és gondolj bele, valószínűleg ő is eléggé elveszettnek érezheti most magát. Tisztázni kell a helyzetet, és, ha te vagy az apa, muszáj lesz vállalni a felelősséget!

Aki szexel, annak ezzel számolnia kell. Ezért nem mindegy, nagyon nem mindegy, ki kivel bújik ágyba. Csak azzal tedd, akivel akár egy gyereket is felnevelnél, ha úgy adódik.

2022. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!