Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férfiak, ha a feleségeteknek/b...

Férfiak, ha a feleségeteknek/barátnőtöknek valami egészségügyi gond miatt életveszélyes lenne a terhesség, és a tudomány tartana már ott, hogy férfi is ki tudjon hordani egy magzatot (pl. mint a Junior filmben), bevállalnátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 12:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
10. Nehéz elképzelni, hogy magadtól vagy ilyen gusztustalan :)
2022. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%
Egy francokat vállalnák. Kivétel nélkül egyik sem.
2022. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Na, ezt a parttalan vitát folytassátok privátban, a kérdés alatt pedig maradjunk a témánál. Köszönöm! A további tématerelő hozzászólásokat pedig jelenteni fogom a moderátorok felé.
2022. máj. 11. 13:41
 14/26 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy van. Amúgy is minek, max. báranyát fogadnak, ha a nő nem tudja kihordani.
2022. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
5%
11. gusztustalan? szerintem aki itt vállalhatatlan stílusban kommunikál az te vagy 🙄
2022. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%

Itt néha írnak férfiak, akiknek nincs párjuk, de gyereket szeretnének, szóval szerintem lenne. Bár tényleg sokkal több az olyan kapcsolat, amiben a nő akarja jobban a gyereket (vagy a többedik gyereket). És azt is el tudom képzelni, hogy ha ez a meddő nő annyira akarja a gyereket, rábeszéli a párját.

Ugyanakkor ehhez nem csak a technológia kell, hanem az is, hogy ne röhögjék ki az utcán meg a munkatársak az illető férfit. Mert azért ez egy hatalmas visszatartó erő lenne. Szóval elég utópisztikus kérdés :)

2022. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem alacsony a fájdalomküszöböm, a férjem azt mondta, hogy ha tehetné átvállalná tőlem a terhességet. Sose tudjuk meg, hogy valóban megtenné-e. :D
2022. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
Az én párom azt mondta bevállalná,ha ezen múlna,hogy gyermekünk lehessen.
2022. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
13%
Biztos hogy nem!Ez lenne a természetesség megerőszakolásánakna netovábbja!🤮🤮
2022. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17%
Jajj na! Biztos nektek is van olyan anyuka ismerősötök (szerintem több is ;), aki -ha nem lett volna epidural és társai- szintén belehalt volna egy teljesen természetes szülésbe.. a ,,mai,, nők sem azok a mindent kibíró ősanyák, lássuk be, egyik jobban nyavalyog, mint a másik. 33N
2022. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!