Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férfiak, ha a feleségeteknek/b...

Férfiak, ha a feleségeteknek/barátnőtöknek valami egészségügyi gond miatt életveszélyes lenne a terhesség, és a tudomány tartana már ott, hogy férfi is ki tudjon hordani egy magzatot (pl. mint a Junior filmben), bevállalnátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 12:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó#Tisztelet a kivételnek!
2022. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Anyukám egyik nagynénje olyan szívbetegséggel született, ami miatt belehalt volna egy terhességbe, sose lehetett gyereke emiatt, ha még élne, már 80 körül lenne, nem egy mai csirke, én még ismertem.
2022. máj. 11. 18:08
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Az én párom valószínűleg bevállalta volna, többször is mondta, hogy ezt az egyet "irigyli". Persze egy dolog mondani, ha élesbe sor került volna rá, akkor talán másképp dönt. De ez már soha nem fog kiderülni, mi lassan már unokázni készülünk.
2022. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok én férfi vagyok!

Sok férfi van aki igen is bevállaná a dolgot.

Elég sok inkább le mond saját gyermek lehetőségéről és inkább örökbefogadás mellett dönt, mert nő oldalon olyan gondok vannak, hogy nem lehet saját gyerek. ( Persze ez fordítva is igaz ). Ezek a férfiak egyrésze bele értem magam is, szerintem bele mennének ebbe a dologba, ha lenne rá lehetőség, hogy saját közös babájuk legyen párjukkal. Mert aki végig kísérte párját a meddőségi procedúra minden részén, és látta párja mit él át, az biztosan inkább átvállalja terhet, hogy meglegyen közös örömük. Igen sok minden vissza riasztó, de ha már a nagy liberalizmus világát éljük akkor férjen már bele ez is.

2022. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 24-es, jó ilyet is olvasni. Egyelőre ez természetesen nagyon utópisztikus, és a filmen kívül nem találkozhatunk ilyennel, aztán ki tudja, mit hoz a távoli jövő.
2022. máj. 12. 09:57
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
reméljük nem ezt, inkább haljon ki az emberiség…
2022. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!