Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A XXI. Században még mindig...

A XXI. Században még mindig megbotránkoztató,ha valaki esküvő előtt lesz terhes?

Figyelt kérdés

Az esküvő napján 18. Hetes voltam.

Azt mondta az orvosom,hogy kb 6 honap mire a fogamzásgátló kiürül a szervezetenből.

Így az esküvő elött fèlèvvel abba hagytam. Poenkodtunk,hogy majd a nászéjszakàn fogan a gyermek.


Miutan a szuleim,rokonsagom megtudtak,hogy az eskuvi elott terhes voltam teljesen kiskadtan.

Meg hat a reakciomon is

Vissza kerdeztem hogy azt hittek szuzen megyek e ferjhez mert ennel nagyobbat nem tevedhettek.


2022. máj. 12. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Csupán mókás, ha fehér ruhát vesz fel az egyértelműen nem szűz menyasszony. Gondolom ez a probléma
2022. máj. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30-25 éve sem volt az, most meg senkit nem érdekel normális helyeken.
2022. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

11-es, a nők nagyon nagy része nem szűzen esküszik már nagyon régen. Még a most 82 éves nagymamám sem tett így és ez nem volt ritka az ő idejében sem (1962-ben ment férjhez és volt barátja már nagypapám előtt is).

Ilyen nőt manapság max a vallásosak között találsz, de ott sem mindenki gondolkozik így. Én pont ismerek egyet, aki igen, de mondta, hogy nagyon egyedül van már ezzel az elvvel a hívő közegben is.

2022. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13!


Nyilvanvalo, csupán azért terhesen letagadhatatlan is

2022. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Falvakban, tanyákon megbotránkoztató. Városban, értelmiségi körökben meg szimplán nevetséges. A maradék meg érintett a témában (terhes menyasszonyok), szerintük teljesen rendben van, meg "jobb" így.
2022. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!