Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti méha 1-1 deci...

Kismamák ti méha 1-1 deci bort megengedtetek magatoknak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 17:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
81%

Utálom a bort, terhesség nélkül sem iszok soha

(de más alkoholt sem)

2022. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretem a bort. De néha egy kis pohár (2dl) sört megittam ha megkivantam, vagy pezsgővel koccintottam, akkor azt is megittam. Annyit nem kell inni amit már megérzel, én nem tudom elképzelni hogy amitől még enyhén becsipett állapotba se kerül az ember, az barmit is árthatna.
2022. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretem.
2022. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
25%
1x ittam voros bort a terhesség alatt, sztem egy deci sem volt. Ezzel nem artottam, de a néha 1-1 decit soknak tartom. Mi a néha? 2 hetente?
2022. máj. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
50%

Rendszertelen menzesz+nem tervezett terhesség+csekély tünetek mellett a 8. héten tudtam meg, hogy terhes vagyok, így kb 6 hetesen becsiccsentettem egy esküvőn. Elég jó kedvem volt. Nem vagyok rá büszke, mert amúgy sem tartom “menőnek”’ az ivást, de emiatt össze sem törik a világ. Gyönyörűen fejlődött a kisbabám, már lassan várjuk, hogy kibújjon.

Mióta tudom, hogy terhes vagyok, nem ittam. De nem ítélem el azt, akinek 1-1 pohárka vörösbor lecsúszik, hisz, ahogyan többen mondták, egészséges is lehet.

37+5hkm

2022. máj. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező,te alkoholista vagy?És ki az a birka aki lepontozta azokat akik nem isznak terhesen?👍🤣🤦Már ez is baj.Én nem terhesen sem iszom.Nem nehéz megsállni mivel utálom.Ezt olyan nshéz felfogni?
2022. máj. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
74%
26-os, gondolom legalább annyira, mint azt, hogy egy deci vörösbort inni várandósan nem káros, vagy hogy a kérdés célközönsége abszolút nem te vagy
2022. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, tudom, szaranyavagyok, de én volt, hogy belekortyoltam vagy ittam 1 deci vörösbort (kb. havi rendszerességgel). Az én dokim is ajánlotta a vérképzésre. Semmi baja nem lett a gyereknek tőle. 😊
2022. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Néha néha 1-2 korty sört ha a párom éppen iszik. Alkoholmentes gyümölcsös sört néha egy üveggel is. Sokkal jobban alszom és a B vitaminjaimat is feldobja!

Nekem inkább a gyógyszer a gond sajnos. Súlyos migrénem van amire csak a Quarelin használ. 9 hetes vagyok és eddig 2 Quarelt be kellett vennem. Ha nem teszem még a látásomra is rámegy szédülök hányok és napokat fetrengnék étlen szomjan tőle!

2022. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem iszok alkoholt, meg sem fordult a fejemben 31+6
2022. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!