Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Marc 7envéreztem(6hét+2),bemen...

Marc 7envéreztem(6hét+2),bementem ugyeletre,dobogott a baba szíve, azonnal ágynyugalom csak mosdóba mehetek.A verzes elmúlt viszont barnázom. Duphastont szedek, reggeleste egyet.Marc9en megyek az orvosomhoz.Bemenjek ma is az ügyeletre barnazasmiatt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás is vérzés. Hetedike meg tegnap volt. Ez nem múlik el egyik napról a másikra. Kilencedike holnap lesz. Szerinted mit tudnának ma csinálni veled az ügyeleten? Elárulom, ugyanazt, amit tegnap. Pihenj, szedd a gyógyszert, holnap meg menj az orvosodhoz.
2022. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Az első trimesztert végig barnáztam, egyszer volt vérzés is.

Egészséges baba lett belőle.

Nagyon gyakori ez.

Azon kívül, hogy adnak progeszteront, meg pihensz, nem tudsz mást tenni.

2022. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt hogy hétfőtől csütörtökig tartott, aztán elmúlt 3 napra. Hétfőn megint elkezdődött de az szerdáig tartott.

Utána semmi nem volt.

Igaz nekem nem progeszteron hiány miatt volt hanem ikerterhességem volt és az egyik embrió elment. De ugyanúgy Duphastont szedek még mindig 3x1-et.

A gyógyszer segíteni fog ne aggódj. Annyi hogy kíméld magad és pihenj.

2022. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!