Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szisztok, Párommal menstruáció...

Szisztok, Párommal menstruáció elött voltunk együtt, 2 héttel utánna megjött ugyanúgy megvolt 5 napig. 2 napja sűrűbben járok pisilni, és alhasi görcsöm van ez a mindjárt megjön érzés, néha nyilal is bele az alhasamba. Szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Alhasi görcs, alhasi nyilalás

Sűrű vizelési inger.



2022. máj. 25. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudlak követni, érdekes mert nagyon közeli ismerősöm rendesen menstruált a 4.hónapig, a butaság nem nálam kezdődik, vitatkozhatnánk de fölösleges, hajtsd magadnak a butaságodat, remélem te is tudsz követni és értelmezni is hogy nem szeretnék tovább értetlenkedni veled te így gondolod/tudod én pedig másképp HÁL ISTEN nem vagyunk egyformák :) További szép estét :)
2022. máj. 26. 19:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Mond a nőgyógyásznak.Dob is egyből egy hátast!
2022. máj. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10 es,sztem te vagy nagyon buta!

Sőt tudatlan,de létezik terhesség alatt menstruáció,én vagyok rá az élő példa,most 14 hónapos múlt a kisfiam!Ha valamit nem tudsz vagy fogalmad sincs róla akkor abba ne szólj bele!Nálam így volt,20 hetes koromig,de ez nem azt jelenti hogy kérdező is így jár!

2022. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
hugyuti fertozes. Elofordul szex utan, uj partner, de amugyis neha
2022. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!