Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne kinek mi a véleménye...

Érdekelne kinek mi a véleménye. Negatív kommentelők kimeljenek. 6napja leforraztam az arcom de úgy néz ki terhes vagyok. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Van egy olyan babona ami ugye úgy van ha az anyuka leforraza magát az meglátszik a babán. Amikor leforraztam az arcom kb 2 napja késett ez hatással lehet a babára?

2022. jún. 2. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Fuuu...
2022. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 flora08 ***** válasza:
94%
Nem. Nincs rá hatással.
2022. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
91%
Negatív kommentelők kimeljenek-et hiába írod ki ha ez maga negatív komment vonzó dolog..és ha nem véletlenül írtad ki ezt tudod hogy fogsz kapni mivel hülye a kérdésed és ezt tudod is...
2022. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Babona, ne félj


És hogy vagy? , ez brutális dolog, egyáltalán hogy sikerült az arcodat. Szemed?

2022. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan elhiszed az ilyen babonákat? Érdekelne mégis hogyan gondolod hogy hatással lehet egy sejtcsomóra a bőrödre borított forró víztől, ugyanis még embrióról se beszélhetünk nem hogy babáról.

Ne ülj fel minden ilyen hülyeségre, mert nagyon hosszú 9 hónapod lesz.

2022. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez fájóan buta kérdés. Sajnálom hogy leforraztad az arcod,de egy pár napos magzat kezdeménynek ettől nem lesz baja,basszus meg szívhangja sincs. Egyéb esetben ha nagyobb lenne a magzat( pár héttel)akkor is max az anyukán lévő stressztől talán ( de tényleg csak talán) elvetélhet. Ám ehhez naaaaagyon stresszesnek kéne lenned.

Amúgy a kérdésed hülyeség.

2022. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Babona


Nagyobb veszély a serülésből eredő fertőzés.



Te rendben vagy?

Hogy történt?


Jobbulást!

2022. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Gyogyulast. Hallottam mar ilyet.
2022. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Jézus mária..... Végiggondoltad egyáltalán...??? Hogyan jutna be a leforrázott bőr 'hatása'" a méheden belülre...????
2022. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
A sejtcsomónak nem lesz baja de reméljük nem a te eszedet örökli!
2022. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!