Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tud józanul gondolko...

Miért nem tud józanul gondolkodni ha terhes egy nő???

Figyelt kérdés

Napok óta mást nem lehet olvasni minthogy 3x teszi fel ugyan azt a tesztet....

Megkérdezi hogy mit lehet enni terhesen?!

Az hogy eszükbe se jut a Google-t használni már vicc.

Mi van a nőkkel??

Miért megy el az agyuk terhesen??????


2022. máj. 30. 09:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, tegyél még pár kérdőjelet, meg pontot hátha megvilágosodsz!
2022. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
70%
S teveled mi van hogy ilyen frusztrált vagy? Nekem ha nem tetszik egy kérdés, továbbmegyek.
2022. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
51%

Előtte se volt nekik sok, ha figyeled ahogy írnak, fogalmaznak...

Alja...

2022. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣
2022. máj. 30. 09:42
 5/47 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg annyira szeretnének babát, hogy minden apró jelre azt hiszik, hogy a terhesség jele, és azt várják, hogy megerősítse más is, hogy nekik is hasonlóan indult a terhesség. Ezzel csak az a baj, hogy ha aztán mégis negatív, csalódnak, mert túlságosan beleélik magukat. Várni a legnehezebb ebben az időszakban, hiába mondják hogy meg kell várni legalább, hogy egy hetet késsen, stbstb..

De valóban vannak elvetemült kérdések.

2022. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%

Ezt egyebkent en sem ertem ...

3 gyerekem van megsem tettem fel soha ilyen kerdeseket.

Ettem ami jol esett annyit amennyi jol esett, mozogtam amig jol esett pihentem amikor jol esett. Orommel eltem meg a terhessegeimet. Nem paraztam h fiu lany vagy mekkora. Jok e az ertekeim. Csak a kotelezo vizsgalatokra mentem be.


Az eredmeny 3 kiegyensulyozott nyugis kis es nagy kamasz.

2022. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Sajnos egyre több az elvetemült.

Aki már terhes és mindent megszavaztat az se normális.

Az hogy feltesz valaki 1 képet ami halvágy pozi vagy negatív nem zavar de mikor 3-4kérdés van 1 tesztre az már gáz!

Kedvencem a sok okos aki csak kötekedni és oktatni tud egy kérdés alatt.🙂abból itt is van már!

Miért nem maradhat meg ez az oldal egy kedves segítő szándékú oldalnak?

Miért kell mindent elcseszni a sok frusztráltnak?

Oké vannak extra kemény kérdések de sokszor már egy normális(ebböl van kevesebb) kérdés alatt is csak oltogatás és ba...gatás megy!

2022. máj. 30. 10:17
 8/47 anonim ***** válasza:
22%

Miután fél éve nem jött össze a baba és az orvosok is kizártak minden szervi bajt, én is belekapaszkodtam volna minden szalmaszálba. A gugli arra jó, hogy ugyanarról a témáról olvashass 15 szakértői véleményt, ami tízféle módon magyarázza el ugyanazt a témát. Akkor hova fordulna az ember? Fórumokhoz, "élő" emberekhez, akiknek első kézből van minderről tapasztalatuk és talán tudnak biztató tanácsot adni.

Aztán idejön szakértő megmondóember (ez vagy te) és leolt, mert fel mertem tenni egy kérdést egy kérdésekkel foglalkozó oldalon.

És ezért kell ide moderáció, a megmondóemberek szűrésére és a bizonytalan kérdezők védelmére.

2022. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is elkeserítő a színvonal. Vezeti a hőgörbéjét, de tök feleslegesen, mert fogalma sincs milyen infót lehet kinyerni belőle. Szedegeti szét a tesztet és háromszor kérdezi meg, hogy de akkor ez negatív ugye? És még sorolhatnám... Én alapvetően igyekszem mindig pozitív lenni és normálisan válaszolni, de van hogy elszakad a cérna és már komolyan az a szint, amire vagy nem lehet normális választ adni, vagy inkább meg sem próbálok...

Mindig az nyugtat, hogyha ilyen embereknek van, lesz gyerekük és képesek felnevelni, akkor nekem is menni fog.

2022. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Olvass és értelmezz.

Nem vagyok megmondo de az értelmetlen kérdések és a kötözködő válaszokra senkinek nincs szüksége!

Te se tudsz kapaszkodni egy értelmetlen vitába!

Ha valaki elmondja az ő gondolatát ,történetét kultúráltan azzal semmi gond nincs!

Hidd el nekem se könnyü az életem mint ahogy itt sokaknak és hidd el sokan nem tudnak teherbe esni már TÖBB éve!nem ezzel van a baj!

2022. máj. 30. 10:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!