Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne kinek mi a véleménye...

Érdekelne kinek mi a véleménye. Negatív kommentelők kimeljenek. 6napja leforraztam az arcom de úgy néz ki terhes vagyok. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Van egy olyan babona ami ugye úgy van ha az anyuka leforraza magát az meglátszik a babán. Amikor leforraztam az arcom kb 2 napja késett ez hatással lehet a babára?

2022. jún. 2. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Egy embriónak akinek még valószínű szívhangja sincs ugyan mi baja lehetne attól hogy az anyja leforrázta az arcát?

Hogy történt?Nem mentél el orvoshoz?Ilyen butaságon pedig kár feszengeni mert értelmetlen.Azt sem tudni mi lesz a végkimenetel,mármint a terhességé és te babáról beszélsz.Nem rosszból mondom de ne bízd el magad mert sajnos bármi megtörénhet az első trimeszterben.Tapasztalatból mondom és nem azért hogy felidegesítselek,csak sok ember olyan természetesnek veszi hogy terhes és minden jó lesz pedig a terhességek jelentős hányada végződik sajnos vetéléssel.Ja és baba még nincs,majd akkor lesz baba mikor már az uh-n is emberformája lesz.

2022. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó sajnos tudom, nem az első terhességem az első az elment. Kávéfőző ment szét és pont mellette álltam. Voltam orvosnál azt mondták nem vészes. Első fokú csak. Nem hiszek babonákba csak érdeklődtem mert igen már én is hallottam ilyenről de ott már igen több hónapos terhesek voltak. Persze tisztában vagyok azzal,hogy elég buta kérdés volt.
2022. jún. 2. 16:22
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Jobbulást kívánok és ne aggódj!Remélhetőleg ez a terhességed már megmarad.

Én is ha lesz következő terhességem(ha lesz) akkor biztos ideges leszek de ez a babona valóban butaság.

Sok sikert!

#11

2022. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Te komolyan azt hiszed, hogy a forrázás nyoma ott lesz a babán?
2022. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Képzeld én olyat is hallottam hogy a buta szülőnek még butább gyereke fog születni.
2022. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!