Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kérdezzem meg attól,...

Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről külsőleg azt hiszem, hogy, terhes?

Figyelt kérdés
Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről tudni akarom, hogy terhes-e?

2022. jún. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, igen, ez a másik, mikor egy összejövetelen nem iszol, és máris neked esnek, hogy terhes vagy? És nem hagynal békén...


Mert lehet, hogy az ember valóban terhes, csak nem akarja még megosztani.

2022. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
93%
20-as, te hülye vagy. Aki értelmes, az nem kérdez ilyet, mert tudja, hogy mindenkinek magánügye, mikor szeretné másokkal közölni a terhességét.
2022. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
2%
Nem mindenki ilyen karot nyelt 😀 Szerencsere nem ilyen tarsasagokban mozgok ahol ilyen aprosagokon kiakadnanak vagy ne lehetne barmit megkerdezni, kimondani 😀
2022. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
95%

Mi a fszért kell megkérdezni???


Mi közöd van hozzá és mennyiben befolyásolja a tyúkszaros életedet, hogy más terhes vagy sem?


Én nem vagyok terhes, de mindig annak néznek. Hangulatomtól függ, hogy megkegyelmezek az illetőnek és mosolygok, hogy jaj, még hátra van pár hónap, vagy pedig gci vagyok és megmondom neki hogy nem vagyok az és aztán gyönyörködök abban, ahogy mentegetőzve hápog.


Nem kell hülyének lenni, és nem kerülsz ilyen helyzetbe.

2022. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
96%

Tőlem is fű-fa kérdezi, buszon helyet kínálnak, kasszánál is hívtak már előre, pedig szimplán hasra hízós típus vagyok - utoljára egyenesen az egyik orvos mondta, hogy mutassam már meg a hasam, mert nem hiszi el, hogy nem vagyok terhes...


Szóval sehogy ne kérdezd meg!

2022. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
96%
20. Nevetve mondták, mert zavarban voltak. De hidd el, azt gondolták, hogy micsoda egy idióta barom. :)
2022. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy! Majd elmondja magàtól, ha akarja. Az ilyesmit örömmel megosztja az ember, ha màr letelt a legkritikusabb időszak. Addig meg jobb is ha nem kürtöli világgá, mert bàrmi lehet.
2022. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy.

Miért is kéne megkérdezned?!

2022. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Engem a kertészunk kerdezett meg mikor jött és meglatta a babat a karomban, hogy úton a második? Baszki szules utan 3 héttel bocs hogy nem volt lapos hasam🤷‍♀️
2022. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
39%

hú, én egyszer kórházi gyakornokként kisértem egy fiatal not hasi ultrahangra, olyan pocakja volt, hogy azt hittem, kb a 7. honapban van, sajnáltam is, hogy terhesen olyan problémája akadt, hogy a belgyógyászaton kotott ki. Aztán kiderult, hogy csak felgyulemlett a víz a hasában májcirhózis miatt, alkoholizmus kovetkeztében.


Szóval sosem lehetsz biztos benne.


De azért ha már evidensen látszik a pocak, szerintem az is udvariatlanság, ha teljesen szó nélkul hagyod, és nem gratulálsz, nem érdeklodsz, hogy hogy érzi magát.


Szerintem tapintatosan rá lehet kérdezni, hogy mi újság, aki tényleg terhes és már szemmel látható, az magától fog áradozni a terhességrol. Akirol csak sejted, mert mondjuk kezdeti rosszullétei vannak, attól inkább ne kérdezd sehogy, nem biztos, hogy el akarja már mondani a kulvilágnak.

2022. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!