Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kérdezzem meg attól,...

Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről külsőleg azt hiszem, hogy, terhes?

Figyelt kérdés
Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről tudni akarom, hogy terhes-e?

2022. jún. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakiről nem tudod, hogy terhes-e, annak oka van.

Én pl veszélyeztetett voltam, és a szűk családon kívül nem akartam elmondani senkinek, mert nem tudtuk mi lesz még, és igen, hazudnom kellett, hogy lerázzam a kotnyeles kollégákat. Persze utólag én vagyok a szemét, mert nem mondtam el egyből.

2022. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Engem eddig 2x kérdeztek meg, de tényleg rizikós kérdés, szerintem sem illik.

Akármennyire is kedvességből teszik, furcsa számomra idegeneket miért érdekli vagy miért örülnek neki.

Várd meg míg magától szóba hozza inkább. Én is sokat beszélek róla mert tele van a fejem terhes meg babás témákkal, szóval előbb utóbb kibukik a dolog.

2022. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon erzekenyek vagytok 😅
2022. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
1%
Mondjuk nem idegenekre gondoltam hanem haverokra, kollegakra. Meg senki se sertodott be ezen. Mondjuk ha besertodik rajta akk meg ugyse a mi tarsasagunkba valo. Gatlastalanul dumalgatunk egymassal 😀
2022. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

34


De ha olyan lenne a viszony, akkor már tudna róla a kérdező


Sehogy tehát..


Max tényleg hátulról jövően..

Ha síelősek megkérdezed van e terv idén😉🙃

2022. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
80%
34. Marha gátlástalan lehet, ha nem mondja el, hogy terhes. Szerintem csak te gondolod, hogy olyan jóban vagytok :D
2022. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 34-es, amikor valaki már 3-szor elvetélt és alig meri magát beleélni, hogy még gyereke születhet, az biztos arra vágyik, hogy gátlástalanul cseveghessen a terhességéről, amikor még túl sincs a kritikus időszakon.
2022. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
10%
De te mirol beszelsz nem volt konkret emberrol szo 😀 Irtam is h akiktol eddig kerdeztem nem voltak azok csak 1 😀 Csak hiztak. Aki meg megsertodik az sertodjon, legkozelebb nem dumalunk es annyi 😀
2022. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Jaj jól van, ezt a fellengző stílust hanyagold már mert nagyon gáz.

Marha nagylánynak hiszed magad ahogy itt irogatsz.

El tudom képzelni az írásaidból micsoda társaság lehettek.

Tudod, soha nem lehet tudni ki milyen lelki állapotban van amiért rosszul esik neki egy ilyen kérdés. Senkinek nincs a homlokára írva hogy meddő vagy nőgyógyászati betegsége van ami miatt még nem sikerült teherbe esnie, vagy az 5. lombikra készül.

Nem kívánom neked hogy meg tudd milyen ez…

2022. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Mivel itt kérdezősködsz,eleve nem vagy olyan laza kolléga hogy bárkitől bármit csípőből megkérdezz. Inkább hagyd, elmondja ha akarja.

Nekem is adtak már át a helyet egy előnytelen felső miatt, elfogadtam, és kidugtam a hájas pocakom, mindenkinek jobb volt így, jót mosolyogtam magamban. Mikor sokkal később szülés után 2 hónappal gratulált a boltban egy vadidegen nő hogy milyen hamar bevállalnám a következőt, az azért kicsit szarul esett.

2022. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!