Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom ide tartozik e ? A...

Nem tudom ide tartozik e ? A férjem nem akarja elfogadni a terhességemet külsőleg mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés
Akkor még nem volt gond amikor még a 3-4. hónapban voltam, ahogy kezdett növekedni a pocakom és jöttek a kg ide oda már csesztetett... :( pl: (mekkora a nunid , vagy jó nagy lett a feneked ... ill. a sexuális életünk egyenlő a nullával mert nem lehet ugy sexelni mint anno régen és zavarja hogy ott van valaki majdnem undorodik tőlem , sérteget és nekem nagyon rosszul esik pedig olyan aranyos kismama vagyok igazán nem szolhatna egy szót sem mivel 48 kg rol 62 kg vok nem nagy pocakkal most vok 33.hetes.
2020. jún. 23. 07:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy csak így fejezi ki magát, nekem apósom ilyen, egy igazi tahó benyomását kelti, de egyáltalán nem veszi magát észre.
2020. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy tahó... Csodás hónapok állnak előttetek előreláthatóan.
2020. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Mielőtt gyereket vállaltatok nem beszéltetek a testi változásokról? Egyáltalán ismerted te ezt az embert? Vagy csak jó buli lenne egy gyerek mi?
2020. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Fogyatékos, hogy nem tudja a terheseknek megnő a hasa?


Jó választás, gratulálok!

2020. jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Próbálták beszélni vele erről?Én nagyon sértve érezném magam ilyen beszólások után.Amúgy hány éves, hogy meglepte a pocakod és a terhességgel járó testi változás? Biztos van olyan férfi aki úgymond félti a babát és azért nem olyan a szexuális élet,de szerintem az nem ilyen bunkó stílusban fejezi ki magát.
2020. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

A férjed egy tapló! már ne is haragudj.

Nem irigyellek! Ez a fajta örökké kritizálni fog téged sőt mi több majd a gyerekedet is.

2020. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Engem annyira sértene ez az egész, hogy fognám magam és mennék,vagy őt raknám ki. Az ilyen jellegű emberek sosem fognak megváltozni.
2020. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Akarta egyáltalán azt a gyereket? Értelmes felnőtt férfi tisztában van azzal, hogy mivel jár a terhesség. Aztán majd jön az h szoptatni sem fogsz mert akkor nem ajánlott diétázni, kívánós leszel meg lóg a cicid?

Próbálnék beszélni a fejével. Ha nem változik akkor pápá

2020. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon sajnálom, amin keresztül kell menned. Itt a “kedves” kommentelők akik még téged hibáztatnak, és feltételezik hogy fogyatékos a párod, nem segítenek csak még jobban a földbe döngölnek szerintem.

Mi nagyon régóta próbálkoztunk a babával, tervezgettük hogy milyen jó lesz stb. Nyilván ELMÉLETBEN tudja az ember hogy mivel jár a terhesség és a gyerekvállalás, de csak akkor fogod tudni hogy igazából milyen hatulütői vannak, ha már benne vagy. Nem tudhatod előre hogy milyen érzések keringnek majd benned, miben kell kompromisszumot kötni és hogy alakulnak a dolgok. Ezt csak az tudja, aki átment már rajta legalább 1x. Az én férjem még mindig kíván, de én a terhesség egésze alatt nem kívántam a szexet, most a vége felé meg egyáltalán nem tudok gondolni sem rá. De még így is relatíve gyakran együtt vagyunk. Mindig mondja hogy milyen szép vagyok stb, simogatja a pocakom, de látom rajta amikor meglátja a csíkokat a hasamon, megakad rajta a szeme. Hiába tudta, hogy ezzel jár, akkor is meg kell bírkózni a testünk és életünk változásaival neki is, nem csak nekünk nőknek. Azt tudom javasolni, hogy üljetek le és nyiltan kérdezz rá hogy mi bántja. A reakciói alapján úgyis tudni fogod mi a pálya, akkor is ha köntörfalazni próbál. Sok sikert és boldog babavárást! Ne hagyd, hogy ezt bármi beárnyékolja, ez a legszebb idôszak kellene hogy legyen. :)

2020. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Igen, aztán majd amikor megszültél és elkezdesz szoptatni, akkor a pocakod és a "túlsúlyod" már nem lesz téma, de a melled formája és mérete igen. Ha esetleg striáid lesznek, akkor az is. Sőt, fogadjunk, hogy az ilyen az elvárná, hogy mivel te egész nap otthon "pihensz", ezért mindig tisztaság és friss vacsora várja, mikor hazaér a munkából, és neki csak egy jóéjtpuszit kelljen adni a gyereknek, mielőtt még ágyba bújsz vele, természetesen a korábbi szenvedéllyel, a gyermekágyi 6 hét alatt csak egyoldalúan. Aki ilyen tahó, abból ezt nézem ki.

Eddig nem voltak ilyen megnyilvánulásai? Sok férfit zavar a pici a pocakban szex közben, a tudat elsősorban, hogy ott egy kisbaba, nem is feltétlenül a vizuális változás, bár nyilván az sem a legstimulálóbb (szerencsére keveseknek van terhesnő fétise), de azért érett, normális pasi tisztában van vele, hogy a terhesség ilyen, ezzel jár, és hogy ezt "ő tette" a feleségével, aki ennek ugyanúgy a passzív elszenvedője, mint ő maga. Ha a "hízásomért" beszólna a férjem akár csak egyszer is, megnézhetné magát, az is biztos.

2020. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!