Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kérdezzem meg attól,...

Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről külsőleg azt hiszem, hogy, terhes?

Figyelt kérdés
Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről tudni akarom, hogy terhes-e?

2022. jún. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Kettő kellemetlen helyzetem is volt ezzel a kérdéssel.


1. Még nem voltam terhes, csak simán kövér, mikor az egyik volt kolléganőmmel összefutottam az utcán. Egyből kérdezte, hogy babát várok-e. Kínosan nevetve mondtam, hogy nem, erre visszakérdezett, hogy biztos-e.


2. Ekkor már terhes voltam kb 7 hónapos. Temetésre mentem, amikor odaértem már kb mindenki ott volt, erre az egyik hozzátartozó nem túl hangosan de elég hangosan ahoz, hogy a többség hallja, megszólalt, hogy "jaaaj te terhes vagy", erre mindenki rám meredt. Gondoltam magamba, ezt itt és most állati fontos volt megkérdezni, a gyászoló tömeg közepén.

2022. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
2%
En nem kerdezoskodok 😀 valaszolgatok. Nem kedvelem a sertodos, erzekenykedos embereket igy valszeg ense vagyok az... Ami a szivemen az a szamon. Akinek nem jon be meg megsertodik azzal nem haverkodunk es ennyi 🤷
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, szóval hallgass a többségre és ne kérdezz rá.
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
2%
Kosz nem 😀 Nemvagyok am se sorbanallos meg nem mas velemenye donti el nekem h mi a helyes. Azt csinalok amit szeretnek, akinek nem tetszik az meg nem haverkodik velem azt annyi
2022. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
75%
44-es, maradjál akkor ilyen büdös "kihaénnem" proli, mint most - mindjuk ez az írásképeden is látszik -, úgyis lesznek mindig hasonló prolik, akikkel egymásra találtok.
2022. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
2%
Dobj be par fronyot
2022. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Én annyira félek ettől, hogy sehogy se kérdezem meg. Csak akkor kérdezek valamit, pl. hogy mikorra vagy kiírva, amikor már nagyon nagy a hasa. Azt nem lehet összekeverni semmilyen betegséggel.
2022. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Elég necces kérdés.

Egy teltebb kolléganőnek a háta mögött összesúgtak, hogy vajon terhes-e? Szegényt már annyira idegesítette, hogy küldött egy körlevelet, hogy nem vagyok terhes csak dagadt, le lehet szállni rólam.


Én meg olyan keményen ételérzékeny vagyok, hogy néha 6 hónapos hegyes kis pocakot növesztek, ha csak szememre merek venni egy sajtos csigát. Most 15 hetesen meg lapos a hasam.

Nem mellesleg volt egy vetélésem már, ezért még mindig nem vertem nagydobra.


Szóval én azt mondom, aki beszélni akar róla úgyis fog. Aki meg nem, azt békén kell hagyni, kár találgatni. Ha nem tudsz róla, nem vagytok elég jó viszonyban, vagy még ő is tart tőle, hogy mi lehet. Pár hónap mmúlva úgyis kiderül.

2022. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!