Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. covid oltás terhesen?

3. covid oltás terhesen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. 24 hetes vagyok. Tavaly szeptemberben kaptam a másodikat. Az orvosom szerint adassam be, viszont vannak ismerőseim akiknek meg egyáltalán nem erőlteti az orvosa. Irodában dolgozom, de csak ketten vagyunk egész nap. Hamarosan már otthonról fogok dolgozni. Ha heti egyszer bevásárolni megyünk maszkot hordok. Ahol élek jelenleg kevés az eset szám (külföld). Nem voltam még covidos. A férjem elkapta decemberben enyhe tünetekkel, én akkor sem kaptam meg. Tudom, hogy vannak tudományos álláspontok. De valahogy afelé hajlok, hogy ezt inkább ne. Tényleg nem tudom mit tegyek.

2022. jún. 15. 17:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%

Édesdrágamajomkenyérfa... Több, mint 1 éve oltják a kismamákat. Miért kell még hisztizni?

Ne oltass, ha nem akarsz.

2022. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi, ez empatikus volt 🙂. Tudom, most jön, hogy nehéz lehet agy nélkül élni meg a hasonló degradáló válaszok. Azért köszi, hogy időt szánták a válaszra.
2022. jún. 15. 17:34
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Az elso is ongyilkossag
2022. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%
Ne vedd fel az oltást! 3 családról tudok tágabb baráti körünkben, ahol autoummun bőrbaja lett a gyereknek és egyet, ahol sajnos meghalt a kismama.
2022. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen felesleges de te döntessz.Pont most jött ki egy 55000 oldalt felölelő hiteles vizsgálat a terhesek oltása kapcsán.

Nem ajánlanám senkinek sem nemhogy egy terhesnek.

2022. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2022. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
Én 35 hetesen vettem fel januárban. Akkor a 36. hétig lehetett. Most nem tudom, mi a protokoll. Minden rendben. Makk egészséges 4 hónapos. Én se voltam még covidos, de a férjem igen. “Úgy”😉 sem kaptam el.
2022. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
Igaz nem terhes vagyok de 3 oltásom van és azóta sincs semmi bajom. Elsőnél se volt gond se a többinél.
2022. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

Mindegy már végül is, téged már jól elintéztek két oltással, egy ide vagy oda már nem számít.

Örülhetsz ha nem lesz nyomorék a gyereked.

Az életedet valószínűleg így is lerövidítetted valamivel. Persze lehet, hogy nem mostanában lesz majd bajotok hanem mondjuk majd 5 év múlva, de ez már legyen a ti problémátok :)

2022. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
9..ne hordj már össze hulyesegeket..3 oltasos vagyok, semmi bajom nincs, nem lesz rövidebb az életem illetve ha gyereket akarnak de most nem nem lwzs emiatt nyomorék..
2022. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!