Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. covid oltás terhesen?

3. covid oltás terhesen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. 24 hetes vagyok. Tavaly szeptemberben kaptam a másodikat. Az orvosom szerint adassam be, viszont vannak ismerőseim akiknek meg egyáltalán nem erőlteti az orvosa. Irodában dolgozom, de csak ketten vagyunk egész nap. Hamarosan már otthonról fogok dolgozni. Ha heti egyszer bevásárolni megyünk maszkot hordok. Ahol élek jelenleg kevés az eset szám (külföld). Nem voltam még covidos. A férjem elkapta decemberben enyhe tünetekkel, én akkor sem kaptam meg. Tudom, hogy vannak tudományos álláspontok. De valahogy afelé hajlok, hogy ezt inkább ne. Tényleg nem tudom mit tegyek.

2022. jún. 15. 17:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Aki ezt a laposföldes bullshit-et nyomja az spórolja meg magának az időt. Nem gondolom az oltást haszontalannak, vagy veszélyesnek. Csak az kérdéses nekem, hogy a jelen helyzetben, amikor nincs belobbanva a járvány meg egyre kevesebbet járok majd közösségbe mennyire indokolt. Az első kettőnél csak a karom fájt pár napig. Nem nagyon szeretnék egy esetleges lázat sem. Majd még átgondolom.
2022. jún. 15. 18:02
 12/30 anonim ***** válasza:
62%
Én beadattam 3 nőgyógyász kikérdezése után. K*rva jól tettem, mert 18. héten beadattam, 30. héten meg elkaptam a covidot..... így kb egy 37 fokos pár napi nyűgösséggel átment rajtam. Anyukám a harmadikat nem vette fel, na ő sajnos ki is dőlt ettől: magas láz, köhögés hetekig, izomfájdalom.
2022. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%

Más sem gondolta aztán most meg már kerekesszékben tologatják vagy kipurcant.

Neked kell majd leszámolnod a lelkiismereteddel, hogy kicsinálod a gyerekedet.

De amúgy én szoktam is örülni mikor valaki itt teszi az agyát, hogy ótóóótás aztán meg annyi lesz neki.

Na szia! Nem lennék a helyedben.

2022. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
12.de lehet ezek csak a mellekhatasai voltak, nekem is voltak ilyenek de hamar rendbe jöttem...utána semmi bajom nem volt. Ha felveszed ez is benne van a pakliban.
2022. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
13.hagyjatok már ezt a kicsinalja a gyereket dumát...hiába írjátok szerintme ez nem fogja lebedzelni a kérdező mivel nem z volt a kérdése...de ti csak osszátok a hulxesegeket...
2022. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Lezárhatjuk a topikot, mert elkezdtek megjelenni az elmebetegek (#13) és ehhez nincs türelmem. A normális válaszokat köszönöm.
2022. jún. 15. 18:15
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

3 oltásom van és nem csináltam ki a gyerekem, nekem sem a gyerekemnek nem lett baja...covidot se kaptuk el. nem értem ezt a sok oltás ellenest. Azóta is boldogan élünk. Viszont ez a stílus amit egyesek itt megengednek szörnyű..nem öngyilkosság...

Kérdező ne itt kérj ettől véleményt látod mi van itt, gondold át hogy neked Megeri e vagy nem ha nem akkor sincs gond. 2 oltás is bőven elég.. mondom ezt 3 oltasoskent.

2022. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%
Én mindhármat terhesen vettem fel, pfizer volt mind. Most 4 hónapos a babám, egyikünknek sincs semmi baja.
2022. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
18%
9: amit írtál abból latszik te mekkora nyomorék vagy😂
2022. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
14es. Nem az oltás mellékhatásai voltak, hanem átment a családon a covid -.-ˇˇ
2022. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!