Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem szed/szedett a terhess...

Aki nem szed/szedett a terhessége alatt semmilyen vitamint, azzal minden rendben volt? Babával minden rendben?

Figyelt kérdés
Úgy értem sem folsavat, sem elevitet, sem magne b6-ot, stb...
2010. szept. 21. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak magnéziumot szedtem, vitaminokat nem. Minden rendben volt, 3300 gr, 55 cm-s fiam lett. Teljesen egészséges a kicsi.
2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem szedtem, mert az orvosom nem javasolta. A vérképem tökéletes volt, a kislányom is normál súllyal, egészségesen született, már 2 éve és makk egészséges. Én inkább sok-sok zöldséget, gyümölcsöt, húst, tejterméket ettem, az édességet meg hanyagoltam (nem tudtam megenni, mert égette a gyomromat). A Magne B6 nem lett volna rossz, mert eléggé keményedtem, de csak utólag hallottam, hogy azt lehet...
2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a mai felnőtteket :)

A mi anyáink közül egyik sem szedett semmit.

2010. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi vitamint nem szedtem, normalisan etkeztem. A januart szinte vegigbetegeskedtem influenzaval, februar kozepen megszuletett a fiam kozel 4kiloval es 53cm-el. Minden rendben van vele, makk egeszseges.
2010. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy Centrumot szedjek, mert abban minden megvan, ami kell. Amúgy azért mondta, mert a mai bolti zöldségekben, gyümölcsökben sajnos minimális a vitamin. Régen még jó volt, most már sajnos kevés. De azt is mondta, hogy ha otthon megtermelt gyümölcshöz, zöldséghez jutok, akkor néha kihagyhatom egészen nyugodtan, nem lesz semmi baj belőle.
2010. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első babával én sem szedtem semmit,doki,és a védőnő is azt mondta,h jó a vérképem,nem muszáj terhesvitamint szednem. A fiam 41.héten,4050gr-mal,és 54 centivel született,egészségesen,2 éves,és több emberes apróság.... :)

Most várjuk a kistesót,15 hetes vagyok,C-vitamint szedek mindennap, kalcium pezsgőtabit,multivitamint,és magnéziumot néha.Eddig minden rendben,úgyhogy a terhes vitamin megint kimarad...

:)

Üdv.

2010. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!