Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonlóan hálát éreztek ilyen...

Hasonlóan hálát éreztek ilyen esetben az orvos iránt?

Figyelt kérdés
6 hetesen bevéreztem, éjjel rohantunk az ügyeletre. Az álmos doktor megultrahangozott, megvizsgált, és Utrogestant írt fel, hogy megmaradjon a babám. Ma már 2 éves, de sokszor eszembe jut az az ügyeletes orvos. (3 ismerősömnek azért ment el a babája lehet, mert nekik nem írtak fel semmit)
2010. szept. 21. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem csak azért nézte meg Dr. Arnold László a mensmentisben a progeszteron szintemet, "mert sok baba elmegy csak azért mert alacsony a progeszteron szint". igaza lett, 31 volt a progi szintem (110 helyett) és azonnal elkezdtette velem az utrogestan kúrát. Így neki hálás lehetek a csodaszép, tündéri 14 hónapos kislányomért!

Azért elég borzasztó, hogy ilyen banális és könnyen kezelhető probléma miatt, mint alacsony progiszint, mennyi magzat megy el...:(

2010. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem méhen kívüli terhességem volt. Az orvosom napokig vívódott, konzultált a kollégáival, a főorvossal, hogy hogyan tudnánk elkerülni a műtétet. Végül kockáztatott, gyógyszert kaptam, és megmaradt mind a két petevezetőm.

Más orvos lehet, egyszerűen kés alá rakott volna, gyorsabb és olcsóbb megoldás lett volna.

Azóta is ő a dokim, jelenleg hozzá járok terhesgondozásra is és az akkori választásomat egyszer sem bántam meg.

2010. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!