Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhét kedden megyek első...

Jövőhét kedden megyek első UH-ra, nagyon izgulok!!! Mire számítsak ? Ilyenkor milyen vizsgálatok vannak ? :)

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 13:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alap esetben hüvelyi úton, akkor még sokkal jobban látni úgy. Nekem csak a 12.hettol volt hasi uh
2022. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2022. júl. 26. 13:57
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 7+6 naposan voltam, most 5.-én.

Hüvelyi uh volt, nem láttam a monitort, a párom sem jöhetett be, és képet sem kaptam. Megnézte a babát, lemérte és bekapcsolta a szívhangot. Aztán fel is öltözhettem. (Az egész vizsgálat volt max 3 perc)

Utána adott egy halom beutalót (12. heti uhra, vérvételre, kardiológiára, védőnőhöz, fogorvoshoz.) Meg egy ambuláns lapot, hogy crl: 14 mm, jó szívműködés, lúdtojásnyi uterus.

Kontrollra pedig kereken 2 hét múlva megyek, akkor leszek 12+6 napos, genetikaira viszont csak 15.-re kaptam időpontot, ami 13+5.

2022. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont 7 hetesen mentem magánba. Bemutatkozott a doki, beinvitalta a férjemet is, leültünk beszélgetni pár percet hogy miért jöttem. Majd hasi ultrahanggal megállapította a terhességet, meghallgattuk a szivhangot, ha vittem volna pendriveot csinált volna rá képeket, de nem volt nálam, így a monitort fotóztam le. Kenetvetel volt még rákszűréshez mert már rég voltam, így az asszisztens is bent volt segíteni neki.

Felöltöztem, gratulált a doki, leültünk, megbeszéltük hogy ő viszi végig a terhesgondozást és egyeztettünk egy következő időpontot. És boldogan távoztam, az aggódó férjem kint várt, nem mert bejönni.

2022. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Államiba ne számíts semmi extrára.
2022. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Húha eléggé megoszlanak a tapasztalatok… 😏

Remélem hogy én a normálisabbat húzom 😬

Bár most ahhoz megyek akihez járok ( “járok” új orvos eddig 3x voltam…xd idősebb férfi)

Eddig normális volt , plussz szülész nőgyógyász is, nem tudom hogy végig visz e majd, mindenesetre remélem a legjobbakat 🤔

2022. júl. 26. 15:04
 17/23 A kérdező kommentje:

Hát nem azért fizet az ember tb-t hogy ne foglalkozzanak vele, plussz ugyan az az orvos rendel sztk alapon és magánba is, annyi eltérés hogy magán rendelésre kapsz idő pontot pár napra, sztk rendelésre meg 3 hétre… mivel én is magán rendelésre jártam és utána esett le hogy ugyan az az orvos meg ugyan ott a rendelő stb csak van aki fizet van aki nem . Elég szomorú egyébként hogy így vannak a dolgok….

Úgyhogy ha nem sürgős inkább várok 3 hetet és megtartom azt a 30-40 ezer Ft-ot. Gondolom vagytok még így páran!

2022. júl. 26. 15:07
 18/23 anonim ***** válasza:
Reméljük neked szerencséd lesz, de nálunk mind a 3 állami orvos borzalmas. Emberileg 0, szakmailag állítólag nagyon jó, aha :D mondjuk én ha nem megyek el 4D-re, szülésig nem tudom meg, hogy lányom e lesz vagy fiam, mert “nem látták” (persze 5 perc alatt könnyű nem látni..)
2022. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Elég szomorú ezeket olvasni… Jolvan elmegy az ember háziorvoshoz, mert folyik az orra, vagy épp “megy a hasa” nem foglalkoznak úgy vele oké, de azért egy várandós nő, aki egy új életet hord a szíve alatt és ennyire lesz*rják.. szomorú és egyben ijesztő is ….
2022. júl. 26. 15:41
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem is hasi uh volt 8hetesen
2022. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!