Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhét kedden megyek első...

Jövőhét kedden megyek első UH-ra, nagyon izgulok!!! Mire számítsak ? Ilyenkor milyen vizsgálatok vannak ? :)

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 13:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi uh volt, nekem mutogatta a monitort hogy mi micsoda, pedig állami. Beutalókat a háziorvostól kellett kérni, a nőgyógyász csak a toxoplazma szűrésre adott.

Kiskönyvet pedig védőnő állít ki, nem értem honnan veszi a 2-es válaszoló, hogy a nőgyógyász. 😄

2022. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást 21# 😃🥰
2022. júl. 26. 18:11
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Magánba mentem. Egész normális volt a doki. Szerintem az, hogy valakinek milyen élménye van ezzel kapcsolatban az nagyban függ attól is, hogy milyen a doki.


Hüvelyi ultrahangot csinált. Mutatta, hogy mi micsoda. Mutatta a szívműködést. És mondta hogy ő is tud képet nyomtatni, de inkább fotózzam le, mert azon még annyira sem látszódna. Így lefotóztam telóval.

Megállapította a terhességet és mondta, hogy keressem fel a védőnőt, illetve hogy ezzel majd ráérek 1 hónap múlva is, a lényeg hogy a 10. Hétig meglegyen.

Látom sok mindenkit elküldött ide-oda, engem csak a védőnőhöz.

6(+2) hetesen mentem.

2022. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!