Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos kismama vagyok!...

6 hónapos kismama vagyok! Szerintetek a 7kg hízás tényleg sok? Vagy a dokim szigorú?Mennyi az elfogadott? A védőnő szerint 10-12 kg lenne az ideális 9 hónap alatt!

Figyelt kérdés
Sportos alkat vagyok! Tegnap este rá álltam a mérlegre és +7kg mutatott a mérleg! 168 cm vagyok 63 kg-val kezdtem el a terhességem! Igazából még van aki észre sem veszi ha nem mondom hogy kismama vagyok! Hol lehet az a hét kg?
2022. aug. 2. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Kb. +20 kiló lesz így a vége.
2022. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1/1

Jóformán alig eszek mert még mindig vannak hányinger okozta kellemetlenségek! Nem értem hogy szedtem fel :(

Bánt a helyzet mert amit eszek arra is oda figyelek mit na meg persze a terhes vitamin!

2022. aug. 2. 18:56
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy sok! :)
2022. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ. Van aki az utolsó trimeszterben hízik még egy csomót, akkor akár sok is lehet. Én az elején híztam 7-et, és összesen 14 kg plusszal mentem szülni. A hasamon kívűl semmi nem látszott rajtam még akkor sem.
2022. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4/4!

Van egy alap betegségem ami miatt amúgy is oda kell figyelni a súlyomra! Ezért nem is értem hol a 7kg?!Esetleg ötleted van?

2022. aug. 2. 19:01
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Kezdő BMI függő az egészség szempontjából normális súlygyarapodás terhesség alatt, tehát teljesen egyéni. Szóval hiába írja Ica, hogy szerinte sok, Juci meg hogy kevés rád nézve semmit nem jelent. Itt egy kalkulátor a kiszámoláshoz:

[link]

Ugyanezt a módszert használják az épeszűbb orvosok is és nekem van egy könyvem a témában, ami szintén így számol.

2022. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
#1, te kis csupa jóindulat, honnan van a jósgömböd? 🤦‍♀️
2022. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6.koszonom szépen! E szerint jól állok de oda kell figyelnem
2022. aug. 2. 20:25
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Mire ötlet? Mint írtam 14 kg jött fel rám, de semmi nem látszott rajtam, vékony voltam, hassal. Egyébként nem tudom miért lett lepontozva a válaszom. A volt sógórnőm az elején hízott 6-7 kg-t, utána meg még 20-at.
2022. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, nekem se a védőnőm se a dokim nem foglalkozik ennyire a súlyommal mint itt sok nőnek, pedig én a végére elérem a + 20 kilót ha nem többet.
2022. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!