Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen enyha gorcsok mire...

26 hetesen enyha gorcsok mire keszuljek?

Figyelt kérdés

Minimalisan de gorcsolget a hasam, egybol mentem a korhazba, megneztem, de latszolag minden rendben van. Szedjek tobb magneziumot es ennyi.

En viszont nagyon aggodom.

Ez lehet normalis a 26.heten? Vagy mi tortenik? Nagyon felek h beindul a szules v barmi tortenik es koraszulott lesz, van mar egy koraszulott kisfiam, 28.het de meg az is pokoli volt mire hazavihettuk nemhogy igy a 26.heten…


2022. aug. 5. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt senki nem lesz okosabb mint a kórházban. Én 28 hetesen feküdtem bent pár napot görcsökkel meg vérzéssel, aztán 39+2-re szültem csak, de attól még neked nem biztos, hogy így lesz csak mert nekem így volt. ha lerázva érzed magad menj vissza a kórházba.
2022. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Fogadj szót a dokinak. Mást nem tehesz. MInden jót.
2022. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nyilvan azt teszem amit orvos mondd, most ez hogy jon ide….

Tapasztalatokra vagyok kivancsi, akinek ilyen volt mi lett a vege…

2022. aug. 5. 15:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lett másnak jó vége, neked attól még lehet sajnos rossz(ne így legyen), és persze fordítva is. Az orvosok valószínű nem lerázni akartak, hanem tényleg minden rendbe van. Ha meg újra előfordul, ismét menj be, ismét nézzék meg.
2022. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Koraszüléses kórtörténettel minimum bent kéne tartaniuk legalább egy hetet és adni a tüdőérlelőt szerintem, de nem én vagyok az orvos.
2022. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25 hetesen voltam bent görcsölgettem, de minden rendben volt, pár napot benttartottak. 40+ on indították mert magától nem jött.
2022. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt mondtak, ha ujra ereznem ezeket a oanaszkoat akkor azonnal menjek megint es akkor ugy keszuljek h maradnom kell🤷🏼‍♀️ Remelem nem igy lesz, elkepzelni nem tudom hogy hagyom itt a 3 evesemet… apja egesz nap dolgozik, nagymamak videken, nulla segitseg akire ra tudnam bizni napokra, hetekre…
2022. aug. 5. 18:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a kerdes, hiaba irjuk,hogy semmi baj nem tortent,ha te fel ora mulva mar fajasokkal rohansz a korhazba. Foleg,hogy mar egyszer volt egy koraszulesed.


Nekem is volt,de en el is vesztettem a babam, azota viszont van egy idore szuletett kisbabam es most jon nemsoka a kovetkezo terhessegem. En nem felek tole, nekem nem is volt betegsegem, se semmi problemam. Nekem egy baleset miatt indult be a szules es nyilvan tudom,hogy nem fog ujra ez tortenni,de ki tudja nalad mi zavarhatott be. En kivizsgalas nelkul nem is vallaltam volna ujabb kockazatot, foleg tudvan,hogy ott van egy masik gyerek aki mellett nem fekhetem vegig a terhesseget. Azaz magamban jogosan erezhetem,hogy folyamatosan veszelyeztetem a hasban levo babat.

2022. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, az elso terhessegem egy iker-iker transzfuzios egypeteju ilerterhesseg volt ami miattki kellett kapni a fiukat… az egyik baba angyalka lett… semmi mas oka nem volt a koraszulesnek es mivel ez a mostani nem ikerterhesseg igy nem all fenn ujra a veszely jobban mint barki masnal.
2022. aug. 5. 18:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.


Igy teljesen mas megvilagitasba kerul a dolog. Elso sorban nincs ket baba,tehat nincs akkora riziko es teljesen egeszseges vagy. Ezt tudatositsd magadban. Szepen nyugisan betoltod a 28.hetet es semmi nem fog tortenni. Picit foglald le magad es amint jon egy rossz gondolat, te gondolj valami pozitivra es hidd el amint atleped a 28.hetet picit meg fogsz nyugodni es elvezni is tudod majd a terhesseged!

2022. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!