Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az első vizsgálat ha...

Milyen az első vizsgálat ha valószínű terhes vagyok?

Figyelt kérdés
ma kérek időpontot nőgyógyászhoz. már több mint egy hete erősödő pozitív tesztjeim vannak. mit kell elképzelnem mi fog történni a dokinál? sima ultrahang?
2022. aug. 10. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi ultrahang, ha nem volt az elmúlt 1 évben akkor rákszűrés. Sok kérdés, beszélgetés stb. Ha van már szívhang akkor további vizsgálatokra beutalók (már ha a nőgyógyászod adja, nekem ő adta a beutalókat), ha nincs, akkor elmondja, mikor menj vissza kontrollra.
2022. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2022. aug. 10. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de tényleg nem értem, minek csinál valaki sorozatosan újabb és újabb teszteket, ha már egyszer pozitívat tesztelt?
2022. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, magánba mész e vagy államiba. A lényeg mondjuk mindkettőbe az ultrahang. Általába hüvelyi.
2022. aug. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 nekem a múlt hónapba volt egy kémiai terhességem, ott pl hiaba volt 1db pozitiv ha nem erősödött hanem csak halvanyodott majd megjött
2022. aug. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!