Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen elmúltak a rosszulét...

6 hetesen elmúltak a rosszuléteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 10 napja kezdődtek a tüneteim. Először fejfájással, puffadással, majd kemény hányingerrel,undorral,fáradtsággal.Enni alig tudok, a víztől is rosszul voltam. Pirítóst, gyümölcsöket eszek. Ajánlották, hogy igyak colat, hátha attól jobb lesz. Iszogatom.


Nem tudom, hogy emiatt múlhatott el a 24 órás rosszullétem? Csak amikor aludtam, akkor voltam jól. Hányás nem volt, max öklendezés.


Ma vagyok 6 hetes.


Orvoshoz 7+5 napra kaptam időpontot. Nem volt vérzésem, barnázásom, semmi. Az elején voltak PMS tüneteim.


Első babám lenne. Szerintetek lehet gond? Kérlek segítsetek.


Köszönöm!



2022. aug. 12. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem jelent semmit, a tünetek jönnek-mennek.
2022. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt másnak is hasonlóképp?
2022. aug. 12. 14:12
 3/14 A kérdező kommentje:
Senki? Az szép.
2022. aug. 12. 14:41
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

#2

Igen, volt ilyen. Tudom, ijesztő tud lenni, és én is így voltam ezzel: hol volt tünet, hol nem. Később is.

2022. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy félsz, és ideges vagy, de az hogy nem kaptál sok választ, és szinte reklamálsz nem oldja meg. Normális is lehet, hogy múlik a tünet, meg lehet gond is. Nem tudjuk te melyikbe esel. Lehet minden oké, és holnap ismét lesz tünet. Lehet az is, hogy semmi sem oké. Nyugodj meg, próbáld meg legalább. Az idegessèg nem segít.
2022. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. Nem szűnt meg minden, puffadt vagyok és érzem a hasamban azt a fura érzést, savam is van. Csak a hányinger, émelygés csillapodott. Nem iszom a colat, kiváncsi vagyok, tényleg a hideg bubis cola miatt enyhültek e a tüneteim..


Azt kívánom, bárcsak lennék rosszul amíg csak kell.

2022. aug. 12. 15:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kólától nekem is sokat javult a gyomrom, ezért is iszom mindennap azóta. Nem szívesen, mert a víz jobb lenne (azt is sokat iszom), de hát így nem vagyok egész nap rosszul. IR miatt úgyis cukormenteset iszok.
2022. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azóta nem ittam colat, és képzeld el, kicsit rosszul vagyok. Vissza tért az émelygés, és nem is fogok inni, egyrészt a coffein miatt, másrészt lehet beteges, de így nyugodtabb vagyok. :D
2022. aug. 12. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, sejtettem, mert én is így jártam, amikor nagy egészségtudattal mellőzni akartam a kólát. 😄
2022. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ês ha azt írom,mikor nekem elmult a tünet,mint akit elvágtak,megállt a baba szíve?Itt a válasz.Hiába írogatják hogy a tünet jon megy.Nem egészen így van.A kislányommal 6-18.hétig folyamatosan rosszul voltam.Most terhes vagyok,7 hetes,most is.Tavaly 7 hetesen abba maradt,fura is volt.El mentem dokihoz ,kiderult hogy már nem él a babám.
2022. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!