Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap töltöttem be a 40....

Tegnap töltöttem be a 40. Terhességi Hetet. Már nagyon várjuk a kisfiunk érkezését. Két napja esténként van menszesz görcsöm. Viszont ma az aldiba azt mondta az eladó, hogy még sokára fogok szülni mert nincs eltorzulva a fejem. Ez tenyleg igaz?

Figyelt kérdés

A menszesz görcs már utaló jel? Azon kívül semmi problémám.

Abszolut nem vizesedek ès az arcam sincs eltorzulva, talán egy piciz pufokabb mivel feljött 17 kg. De hálistennek eloszlik rajtam. Viszont most kicsit megijedtem hogy mikor fogok szülni? Félek a szövődményektől.



2022. aug. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden majd történik a maga idejében,nyugi.


Még nem szültem, de a munkám során gyakran találkozom kismamákkal. Vannak akiknél jelentkezik az a bizonyos "torz fej" szülés előtt. Nem mindenkinél.

2022. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy terhesség 38-42 hét. Sokára semmiképp nem fogsz szülni.

Az enyhe görcs nem feltétlen jósló. A fejed meg nem feltétlen torzul el. Tudom, mire gondol a nő, de azért felröhögtem. Ne úgy képzeld el, hogy minden anyuka alien fejjel megy szülni.

Kitartást, már nincs sok vissza.

2022. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy családtagom és ismerősöm feje sem torzult el 🤦‍♀️. Nevetséges, hogy ez jelezné a szülés közeledtét. Biztos van akinek megváltozik előtte az arca, de azért nem minden nő torzul el. Biztos mondtam volna neki, hogy köszönöm a kedves szavakat.
2022. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
39. héten szültem és nem volt eltorzulva az arcom, vizes se voltam és a hasam sem volt nagyon lent. Problémamentes szülés volt.
2022. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 39+3-on szültem, hasonlóan mint az előttem kommentelő.
2022. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!