Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2.nap nem jött meg, teszt...

2.nap nem jött meg, teszt halvány pozitív. 3nap múlva esküvőre megyünk, most már semmi alkohol? Vagy mèg utoljára egyet kibulizhatom magam? Mármint, hogy pár felessel már árthatok a babának, vagy még nem vagyunk úgy összekapcsolva?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 21:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom…

Nem, ne piálj.

2022. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Természetesen bulizhatsz egy hatalmasat, de pia nélkül.


Tudnál egyáltalán nyugodtan, lelkifurdalás nélkül piálni így?

2022. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Elvileg még 4hetes sem vagyo
2022. aug. 17. 22:07
 4/27 A kérdező kommentje:
vagyok*
2022. aug. 17. 22:07
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Igazából azt csinálsz, amit akarsz… akár végig is piálhatod a terhességed. Mondjuk nem értem minek gyerek, ha a bulika a prioritás.

Amúgy elvileg még nincs összeköttetés valóban, de én nem kockáztatnám, te meg eldöntöd magadnak.

2022. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan vedelj, ilyenkor még mindent vagy semmit elv érvényesül. Értsd: nagy eséllyel nem lesz ettől magzati alkoholszindrómas babád, legfeljebb elvetélsz. Lehet, hogy nem is ettől, de legalább teljes joggal hibáztathatod majd magadat. Ha ez neked belefér, váljék egészségedre. Jó mulatást.
2022. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem tervezett terhesség egyébként, mivel védekezünk nem is számítottam még egy csíkra. Nem

bebaszni akarok :D Csak 1-2 koccintásra gondolok

2022. aug. 17. 22:22
 8/27 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez egy remek pillanat, hogy elkezdd gyakorolni a szülői felelősségvállalást. Ha neked a felesezés a "kibulizom magamat", akkor még elég messze vagy tőle. 2 pohár bor legyen. Már ha fontos neked ez a terhesség.
2022. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Anyám, ne tegyünk már úgy mintha mindenről le kéne mondani csak mert ESETLEG terhes. Nem beteg basszus, és nem fog elvetélni ha megiszik pár pohár bort.
2022. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy akik itt leugatták a kérdezőt, mit várnak? Hogy egy halvány pozitív után legelni fog normális kaja helyett, és a hasa elé tett kézzel totyog majd, mert milyen "ocsmány nő" ha nem óvja a vagy létező, vagy nem létező magzatot? Ne tegyünk már úgy mintha csak a mindent megvonok magamtól, meg a szarrá iszom magamat létezne...


Te meg kérdező, miért a pletykafészkek véleményére vagy kíváncsi? Egyértelmű hogy egy esetleges terhességet a normális életed végének éled meg. Nem kötelező ám szülni amíg nyűgnek érzed, sőt egyáltalán nem is kell csak mert mások baszogatnak a gyerek miatt.

2022. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!