Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik barnáztok vagy...

Kismamák, akik barnáztok vagy barnáztatok Ki derült mi az oka? Velem többször elő fordult, a baba jól van az okot nem tudják. Pihenek sokat és szedem a vitaminokat

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben progeszteron hiány miatt volt barnázás.
2022. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14+5hetes vagyok
2022. szept. 6. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
12 hétig barnázás mellett piros vér is előfordult. Nálam is minden rendben van a babával. Enyhe barnázás most is előfordul, de inkább folyásom van, de erre azt mondta a védőnő, hogy terhesség alatt rendben van. Az oka nem derült ki. Mindkét terhességemnél így voltam.
2022. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor bementem barnázással 6hetesen nem látott semmit,írt az orvos progit.2hét múlva kontroll,ott kis hematóma,kissé lapított petezsák.2hét múlva újra kontroll,akkor már se hematoma,a petezsák is kikerekedett.Magától felszívodott,meg is éreztem mert görcsöltem.Azóta hálistennek minden rendben.14hetes kismama
2022. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a pozi teszt után 1 nappal barnáztam, ekkor kaptam progreszteron pótlást, mást nem tudtak még akkor velem csinálni, hisz nagyon korai volt a terhesség. Annyit mondott az orvos, hogy ha megszűnik a barnázás, akkor 10-14 nap múlva menjek el ultrahangra.

Így is történt, az ultrahangkor voltam 5+3 napos, az orvos még csak petezsákot látott (nem is vártam többet) és mondta, hogy van egy ciszta a jobb petefészkemben, ami a 12 hétig fel fog szívódni és valószínűleg ez okozta a barnázást az elején :)

2022. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!