Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron pótlás ?

Progeszteron pótlás ?

Figyelt kérdés

2 napja tudtam meg, hogy terhes vagyok de sejtettem ,mert egy kicsit fÁjtak a melleim. Tegnap elkezdtem szedni az utrogestant , mert sajnos volt már 2 vetelesem. Azonban ma arra ébredtem, hogy nem fajnak már a melleim. Ez rossz jel?? Lehet a progeszteron pótlás miatt szűnt meg??

Lehet ,hogy már nem vagyok terhes?



2022. szept. 13. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet. bármi lehet. senki nem lát beléd uh nélkül
2022. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Terhesség alatt a tünetek jönnek-mennek. Emellett pedig nem árt tudni, hogy a vetélés után nem azonnal múlnak el a tünetek (azt a hcg okozza, ami nem csökken olyan gyorsan).
2022. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
(A mellfeszülést nem a hcg okozza.) Lehet, hogy baj van, lehet hogy nincs. Ezt sajnos ennyiből lehetetlen megmondani. Gondolom nagyon fiatal terhességről van szó.
2022. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja. Ilyen korán bármi lehet, ezt te is tudod. Persze az ember aggódik, de akkor is csak az idő ad választ. Próbáld magad kicsit lefoglalni. Minden jót!
2022. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. szept. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!