Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nehéz fizikailag a...

Másnak is nehéz fizikailag a terhesség?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem, de szó szerint ebben a 3. trimeszterben, mintha valami természetfeletti fáradtság lenne rajtam. Reggel még egész aktív vagyok, jövök-megyek, főzök, takarítok, de estére, mint akin áthajtottak úthengerrel. Fáj mindenem, alig állok a lábamon, mert szó szerint iszonyatosan fáj mindenem. Felmerül bennem a kérdés, hogy nem eszem vajon eleget? Vagy vitamint? Vagy ez full normális? Ami miatt kicsit félek, hogy ilyen kezdődő betegség érzésem is van folyamatosan.
2022. szept. 15. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem merült fel benned, hogy nem _pihensz_ eleget?
2022. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túlhajtod magad napközben.
2022. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én detto.Egyszerűen nincs erőm.
2022. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Én rengeteget pihentem, mégis ugyan így voltam.

Aztán jött az éjszakázás, fogzás... most lesz 1 éves a kisasszony, és még mindig csak lefele robogok a lejtőn.

A zombi hozzám képest jóképű, kipihent alak

2022. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a harmadikban már. Nem tudtam pihenni, mert semmilyen testhelyzet sem volt kényelmes 5 perc után, plusz állandóan járnom kellett a WC-re éjjel. Úgy mentem szülni, hogy már eleve hullafáradt voltam. És akkor ugye csak utána jött a java...
2022. szept. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát azért nem gondoltam a túlhajtásra, mert csak most kezdtem a 8. hónapot. Másoknál meg azt olvasom, hogy ilyenkor még dolgoznak bőven, és még az után csinálják ezeket amiket én, szóval annyira nem hajthatom túl magam. De akkor odafigyelek rá!
2022. szept. 16. 06:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hónapos terhes vagyok, de kb délre kidőlök, pedig én is csak a házimunkát csinálom itthon. Akkor ledőlök kicsit pihenni, és utána "újult" erővel folytatom a napot, mert van egy 3,5éves lányom.

Nekem biztos hogy rátesz az éjszakai wcre járkálás is, mert 6x biztosan kint vagyok egy éjjel🙄

2022. szept. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Mikor máskor lenne normális, ha nem a 3. trimeszterben?
2022. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele! A 3. trimeszterben járok, folyamatosan kezdődő betegség érzésem van, borzasztó fáradt vagyok, házimunka-főzés totál kifáraszt, pedig én a terhességem előtt, ha kellett takarítottam és utána hajnalig tanultam és nem volt semmi bajom másnap. De ezek szerint más is érez hasonlót.
2022. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es


Nem annak hogy veled is ez történik, hanem annak örülök, hogy akkor ez ‘normális’ és más is tapasztal ilyesmit, úgyhogy köszönöm, hogy írtál.


Amúgy én is, volt hogy 2 munkahelyen több műszakban dolgoztam mindennap, és akkor sem voltam ilyen fáradt.. sosem éreztem még ilyet, pedig már párszor éreztem, hogy ennél nem tudok már fáradtabb lenni, de ez a terhesség rácáfol mindenre :D


Kitartást neked!!

2022. szept. 16. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!