Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulàcios tesztet hogyan kell...

Ovulàcios tesztet hogyan kell hasznàlni ès mikor ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most kezdem hasznàlni vagyis arra gondoltam hogy kiprobàlom mert màr 5 ève nem sikerül teherbe esni

az ovulàcios tesztett ha reggeli vagyis első vizeletből csinàlom az jo? Mert valahol azt olvastam hogy a dèlutàni a jò ? Ès hogy nektek menyi idön belül jött ösze a baba


2022. szept. 19. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, hogy 5 éve szexeltek mindenfajta védekezés nélkül, de babát csak most kezdtetek tervezni? Azért kérdezem, mert ez így elég fura, és ezt nem értette a másik válaszoló sem. Aki védekezés nélkül szexel, az tudja, hogy baba lehet belőle. De mindegy, akkor tényleg koncentráljunk a kérdésre. Majd a tájékoztatót tényleg olvasd el, meg a neten is fenn szokott lenni, de az a lényeg, hogy kora délutáni vizelettel a legjobb tesztelni, úgy, hogy minimum 2 órán keresztül nem voltál pisilni előtte. Kb a ciklusod 11. napjától érdemes kezdeni a tesztelést. A ciklust a menstruáció 1. napjától számoljuk, amikor rendes piros vér van, nem barnázás. Mindig van rajta második csík, de pozitívnak csak akkor számít, ha a tesztcsík ugyanolyan erős vagy erősebb, mint a kontrollcsík. Amikor pozitív, onnantól fél-egy vagy max két nap múlva lesz ovuláció, de mindenképp érdemes próbálkozni ilyenkor már, mert a spermiumok napokig tudnak odabent várakozni.

Nekünk az első 8 hónap után jött össze, teszttel derült ki, hogy később van ovulációm, mint hittem. De ha 5 eve rendszeres védekezés nélküli szex mellett nem lettél terhes, akkor ott tényleg van valami egyéb probléma is.

2022. szept. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!