Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez az allapot 36...

Normalis ez az allapot 36 hetesen?

Figyelt kérdés

Egyreszt kb 2-3 napja gyenge vagyok, szedulok(egyulto helyemben is) pontosabban nem is szedulok hanem olyan mint amikor mutetnel altatnak es kezd elmenni a kep… persze nem ajulok el de eleg furi. Olyan mint levego is alig lenne korulottem de nincs legszomjam. Kb csak fekudni esik jol


Es emelle meg fajdigal is itt ott a hasam kb a hegemnel, rettegek nehogy szetrepedjem a hegem, elozo csaszarnal korporalis vagast csinaltak igy nagyon a szetvalas eselye. Szurkal itt ott a hasam a baba persze bulizik bent

Ebben a gesztacios hetben mar normalis h feszulgetnek a a szalagok v nem tudom mi vagy gond lehet? Elegge felek..


2022. okt. 16. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2022. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen megmertem es 120/79
2022. okt. 16. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd a dokid. Ő biztosabbat mond
2022. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sose veszi fel hetvegen…
2022. okt. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!