Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott belső méhszáj 16...

Nyitott belső méhszáj 16 hetesen...mit mondott az orvos? Harmadik baba 4 éven belül. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg 16+5 hetes kismama vagyok a harmadik babával. 12+5 hetesen elkezdtem vérezni, aminek egy hete lett vége. Egy hétig voltam kórházban, ahol kiderült, hogy gyulladás mellett részben méhszájra tapadt a lepény (ami valószínűleg mostanra feljebb csúszott) és a belső méhszáj kinyílt 1,54 centire. (tölcsérképződés)

Aki hasonló helyzetben volt, annak mit mondott az orvos?

Leginkább az érdekelne, hogy ebben az esetben engedélyezett volt-e a szex, annak aki így volt... csütörtökön megyek dokihoz, meg fogom kérdezni tőle, hogy mit gondol, de addig is véleményekre lennék kíváncsi.



#szex #vérzés #terhesség #orvos #nyitott belső méhszáj
2022. okt. 16. 21:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem rossz indulatból, de ha nekem nyílna a méhszáj nem az érdekelne hogy lehet-e szexelni.. De remélem kérdező minden rendben lesz. Boldog babavárást
2022. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%

"Egy hétig voltam kórházban, ahol kiderült, hogy gyulladás mellett részben méhszájra tapadt a lepény (ami valószínűleg mostanra feljebb csúszott) és a belső méhszáj kinyílt 1,54 centire."


Egy "valószínűleg"-re nem alapoznék. A méhlepény helyzete meg a kinyílt méhszáj miatt eszembe nen jutna szexelni.

2022. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem…
2022. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nyilván nem "csak" a szexhiány miatt aggódok. Ha így lenne nem lett volna kérdés, hogy volt-e valaki így és esetleg tudna-e valami hasznosat mondani...de látom a rosszindulat ismét előbbre való. 🙄👌

Bármilyen meglepő két kisgyerek mellett is vannak az embernek szexuális vágyai, akár terhesen is. Az előző két terhességnél szülés előtti este még simán ment a dolog, szerintem nincs ebben semmi rossz. Van aki így, van aki úgy.

De ezek csak vágyak, nem tettek, ezért szerettem volna hasonló helyzetben járt emberek tapasztalatát olvasni ezzel a dologgal kapcsolatban.

2022. okt. 16. 21:35
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Minden gondolkodó ember kihagyná a szexet a helyedben…
2022. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
16 hetesen tölcsérképződés nagyon rossz prognózisú. Hihetetlen, hogy a szex hiánya a legnagyobb gondod.
2022. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#7 olvasd már el kérlek az #5-ös választ, ami tőlem származik. Nyilván nem ez a legnagyobb gondom, főleg 2 kicsi mellett. Érdeklődtem, hogy AKI ILYEN HELYZETBEN VOLT annak mit mondott az orvos ezzel kapcsolatban, vagy egyáltalán zöld lámpát kapott-e a terhesség alatt bármikor... Nem az volt a kérdés hogy ma este dughatok-e 😂😂😂 csütörtökön megyek dokihoz, addig fix hogy nem ér hozzám a férjem.

Aki nem volt ilyen helyzetben, köszönöm, ne válaszoljon!!!

2022. okt. 16. 21:49
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
16 hetesen a tölcsérképződés tényleg nem jó prognózisú. arra készülhetsz már most, hogy a szex lesz a legkisebb bajod a terhességed alatt.
2022. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
15%

Szia, itt ilyeneket ne kérdezz, mert azonnal szétkapnak.😂😂😂 Tudod, itt csak a savazas megy.💪Normális választ nem fogsz kapni. Inkább a közösségi oldalakon probálkozz, mert ott arca is van mindenkinek. Hidd el ott segítőkészek. Az ilyeneket kidobnák egyébként 2 perc alatt a csoportokból. 😉

Szerintem sem szabad ilyenkor, de nyilván nem vagyok orvos csak gondolom. Vigyázz magatokra! :*

2022. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván nem ez a legnagyobb gondom


Mégis azt írod, hogy leginkább az érdekel, lehet-e szexelni

2022. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!