Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek azt mondták a 6-7....

Akiknek azt mondták a 6-7. heti ultrahangon hogy a magzat kisebb 1-2 vagy akár 3 héttel a naptári koránál, azoknál mi lett végül? Megmaradt a babóca?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"A doki látta a magzatot, viszont picike volt még, azt nondta, hogy 4 hetes lehet"


Az első trimeszterben maximum embrió, nem magzat, de nem ez a lényeg. Ha 4 hetesnek felelt meg a méret a doki szerint, akkor ott embrió sem volt, mert az 5. hét vége körül lesz akkora, hogy egyáltalán mérhető legyen.

Mi van az ambuláns lapodon? Petezsák méretet ír csak? Az hány mm?

Ha múlt kedden volt először pozi, és azt vesszük, hogy rendes ciklus esetén az lenne a nemvárt napja, akkor most hétfőn is éppen csak 4+6 napos vagy 5 hetes körül voltál. Ha petezsákot látott, akkor az ebben a korban helytálló is lehet akár, mert a kései pozi teszted miatt semmiképp sem a menstruációddal kell számolni.

2022. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igazad van 9-es, valószínüleg sehogy, csak sokaktól hallottam ezt a mondást, így rám ragadt 😄 Nem behozza, hanem a 12. hét körül ha minden rendben van, akkor módosítják a baba korát az aktuális méretének megfelelően, mert valószínüleg csak annyi történt, hogy később volt ovu, de egyébként minden rendben. Na, én is ebben reménykedek, hogy a lemaradás csak a rendszertelen ciklusomnak köszönhető és minden rendben lesz!
2022. okt. 20. 20:42
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy nekem is rendszertelen volt. Mikor először mentem uhra, csak petezsák volt. Utána 2 hét múlva már láttak változást, de nem volt szívhang. Újabb 2 hét telt és utána már volt szívhang is.
2022. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem maradt meg. Én tudtam, hogy nem foganhatott később, mert LH tesztet használtam, és a kimaradt menzesz napján a terhességi tesztem is pozitív volt. 1 héttel volt kisebb, és sajnos meg is állt a fejlődésben. Missed ab lett.
2022. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Végig 1 héttel kisebbnek mérték, pedig tuti biztosra tudtam az ovulációmat. 6+4 hetesen még az embriót se látták, nemhogy szívhang. 8 hetesen mar volt szívhang. 40+5 hétre született, tök egészseges, moat 2 eves.
2022. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen megfogalmazásért, a petezsákot láthatta. Annyit mondott, hogy látja a terhességet, viszont ugye kisebb, mint naptár szerint kellene legyen. Meg azt mondta még, hogy minden rosszullét, kellemetlen érzés jó jel, míg nen vérzésről van szó, mert azt jelenti, hogy a magzat fejlődik.
2022. okt. 20. 20:53
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
A naptár nem mérvadó a te esetedben a leírtak alapján, nekem egyik terhességemnél sem azt vette alapul egyik dokim sem, illetve. amásodiknál időközben váltottam máshova, és ott is az első trimeszteri ultrahangokon mért értékek alapján számoltak.
2022. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne add fel a reményt. Ha gondolod, holnap megnézem neked, mit írtak nekem a papírra.
2022. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! És köszönöm a bíztatást is! ❤️
2022. okt. 20. 21:06
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan így voltam a második gyermekemmel mint a 4# válaszoló.


6 hetesen nem látott semmit a dokim, 4.nap késett mikor teszteltem,azonnal leugrott az erős csík. 8 hetesen már minden rendben volt.

Viszont nekem ia mindig elmaradással mérték. Mondjuk alapban nem vagyunk nagyok, így nekem mindegyik gyerekem genetikailag is kicsi volt.

Szintén sni-s lett a gyermekem.

2022. okt. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!