Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg veszélyes a háton alvás?

Tényleg veszélyes a háton alvás?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak így tudok aludni, mennyire veszélyes ez? Aztmondják csak oldalt fekve jó, de ha már nem bírok másképp? 20hetes vagyok, és próbálok átfordulni éjjel, akkoris háton kelek fel.
2022. okt. 26. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy védőnő mondta erre, hogy ha a háton fekvés ekkora baj lenne, már kihalt volna az emberiség.


A háton fekvés akkor problémás, ha kellemetlenséget vagy fájdalmat okoz.

Én szülés előtti napon is feküdtem a hátamon. Csak a kemény vizsgálóasztalon volt kellemetlen.

2022. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én végig háton aludtam :) úgy volt kényelmes
2022. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen sehogy sem kényelmes 😅 fáj a derekam is, és valahogy sehogy sem jó hosszú távon.. A kismama párna sem segít
2022. okt. 26. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Azért mondják, mert a baba elnyomhat egy eret. De azt úgy is érzed, ha valami nem jó.
2022. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én végig sokat aludtam háton, úgy volt kényelmes. Előtte én is utánaolvastam, de nincs bizonyítottan kockázata. Amúgy meg vajúdás közben is végig ebben a veszélyes pózban kellett lennem :)
2022. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. babámmal a híres bal oldalon fekvés nem volt jó. A baba addig rugdosott, amíg nem fordultam jobbra vagy a hátamra. Persze főleg a végén sehogy sem kényelmes, de egyébként mindig a hátamon keltem fel. Nem hiszem, hogy komolyan gond lehetne a háton fekvés miatt.
2022. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyomhat egy eret, de azt észreveszed és ösztönösen elfogsz forogni, ha nyomja 🙂. Kellemetlen ha nyomja, ez tény, de mivel tudsz mozogni előbb fordulsz át, mint bajt okozna.
2022. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!