Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi popsitörlőt, pelenkát...

Mennyi popsitörlőt, pelenkát vettetek szülés előtt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomag 1-es pelust vittem a kórházba, meg többféle 2-est vettem otthonra, hogy próbálgassuk melyik válik be. Sokáig 1-est használt és nem lettünk márkafüggők, így igazából nem volt elhibázott lépés. Popsitörlő is volt itthon 6-7 csomag mindenféléből. Erre háklisabb vagyok, nem jön be minden típus, érdemes próbálgatni.

Mostmár fél éves lassan a kislányom, még mindig igyekszem két lépéssel előre vásárolni, így mindig akciósan tudok, sosem kell rohanni a boltba ezekért. Méretváltásnál óvatosabb vagyok, most pl. 3-as pelust hord, de black friday akciókkal már 4-esből táraztam inkább be. Van még pár csomag 3-as itthon, meg ha majd még kell, akkor veszünk egy-két csomaggal, de ne maradjon a nyakunkon felesleg.

2022. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál 2-es mérettel indítottunk,jó sok csomag pelust kaptunk ajándékba,én talán csak egy Pamperst és egy Liberót vettem előre,a legkisebb mennyiségű csomaggal.Maradt is egy fél csomag Pampersünk (a Libero nem jött be,azt eladtuk).Popsitörlőt többet is kipróbáltunk,szóval én több fajtából vettem 1-2 csomaggal.

Most a második babával vagyok 33 hetes terhes.Neki vettem egy 6-os csomag popsitörlőt (ha nem jó,majd elhasználom a kisfiamra),pelusból meg 2-es méretből egy kis csomag Pamperst (meg ott van még az a fél csomag még az első babáról).Viszek be majd a kórházba,ott rá tudom próbálni.Ha nem jó a méret,legfeljebb vesz a férjem kisebbet vagy más fajtát,amíg bent vagyunk.De elvileg megint nagy baba lesz,így 1-est semmiképp sem veszek előre.

2022. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!