Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél más is...

Második terhességnél más is érzett így?

Figyelt kérdés
Még csak nemrég tudtam meg, 5-6 hetes terhes vagyok, de olyan, mintha nem is lennék terhes. Fizikailag sem nagyon érzem és nincs az az átszellemültség, mint az első terhességemnél. Néha eszembe jut, hogy jaa, én terhes vagyok és ennyi. Orvoshoz majd csak most megyek, kicsit aggódom, hogy valami nem oké, mert az első egészen más volt, már ilyen korán is voltak határozott tünetek és egészen mást éreztem lelkileg is.

2022. nov. 26. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Igen


Ès majdnem bűntudatom van.



Jah a 3. Esetben még “rosszabb”

Néha el sem hiszem, “tuti csak beképzeltem”…

Elfelejtem..


Férjem este simán borral kínált.

Mondom:

-kösz nem..

- biztos?

-Terhes vagyok.. nem rémlik?


-Jaah tényleg


( 1-1 este előfordult, hogy egy pohár bor mellett beszélgetünk vacsi utan, ha a gyerekek alsznak …mmint még nem terhesen)


Szóval abszolút nem érzem.


Mensi szerint 5 amúgy 6 hetes terhes vagyok

2022. nov. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

😃 Én az elsőnél sem voltam "átszellemült", és a 9 hétig semmit sem éreztem belőle, csak volt 1 pozitív tesztem.

Kicsit túlmisztifikálod a dolgot.

2022. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel is így voltam
2022. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez volt, teljesen normális. Az elsőnél persze, hogy jobban rá van pörögve mindenki. Új, ismeretlen akkor még az egész. Most meg már tudod, hogy mire vállalkoztál. Ráadásul van már egy gyereked, akit el kell látni, nevelni kell. Már más a felállás, de attól még várod és ugyanúgy szeretni fogod őt is.
2022. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!