Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos gyerek mellett...

4 hónapos gyerek mellett terhesség?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem meg a lányom és úgy néz ki újra terhes vagyok. Kicsit hamar jött a második, akartunk, csak nem ilyen korán. Kicsit félek. A férjem kintre dolgozik USA-ba, home officeból, általában 20 órától hajnal 2-ig, reggel 9 körül kel.

Napközben ő is így ráér. Van valaki aki hasonló kis korkülönbséggel szült?


2022. nov. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Húgom és az idén között 55 hét különbség van, plusz én három és fél éves voltam, mikor az öcsém született. Anyu mindig azt mondja, újra így csinálná.
2022. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk kicsit több lesz a korkülönbség, 7 hónapos volt a lányom, amikor terhes lettem újra. Mi is terveztük, de mivel az első lányunkra rendkívül sokat vártunk, nem gondoltuk, hogy ilyen gyorsan fog jönni a második kicsi.

Mivel még terhes vagyok, 33 hetes, így nem tudom milyen lesz valójában, de bárkivel, akivel beszéltem erről azt mondta, hogy az elején ész egy picit nehezebb, de utána jobb lesz. Tudnak majd együtt játszani, kisebb eséllyel alakul ki féltékenység a nagyobban, meg ilyenek.

2022. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én 11 hónapos korkülönbséges családot ismerek, az anyuka aut mondta, az eleje olyan volt, mintha ikrei lettek volna. Én egyébként sokaig azt is hittem, hogy ikrek, alig látszik közöttük a korkülönbség.
2022. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Sztem.elég nehéz lesz azért de olyan lesz mintha ikreid lennének.

Nekem most van egy 17 hónapos fiam 22 hómapos tehát majdnem 2 éves lesz mire szülök.

Én is megijedtem,de ugye azért neked másabb lesz.Ha van segítséged mindenképpen egyszerűbb.

2022. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
OMG, bátor vagy. Gratulálok azèrt :)
2022. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van egy 22 és egy 7 hónaposom, 14,5 hónap a különbség. 6 volt a nagy, mikor teherbe estem a kicsivel. Hát volt rémület hirtelen. De aztán elkezdtem a jó oldalától nézni a dolgoknak, hogy most még benne vagyok a babázásba, hamarabb visszatérhetek a munkába, a gyerekek összenőnek majd, könnyebben eljátszanak egymás tarsaságában. Nem mellesleg köztem és a húgom közt 11 hónap van, szóval nem lehet gond.

Talán a legeleje volt nehezebb, mikor még sokat kellett éjszakázni a kicsivel. A nagy még nem járt mikor a kicsi született. Mióta megtanult járni, a séták nehezebbek, mert nehéz rá is figyelni, merre császkál és tolni a testvér kocsit is.

Vannak nehéz napok, de összességében szerintem sokkal jobb így, mintha több év lenne köztük.

2022. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nálunk is így van. Az első baba elég nehezen jött össze. Kettőt akartunk,és fél év után egyből próbálkozni kezdtunk. 35 éves voltam akkor,nem akartunk várni,főleg,ha megint egy darab idő mire összejön..elsőre osszejott. Most vagyok a 3. Trimeszterben nem mondom hogy könnyű,egy kicsi babát ellátni és a terhesség minden nyuget viselni,és ha az életkor nem befolyásolt volna,valószínű kicsit többet várunk. De így is jó.❤️
2022. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!