Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli elso pisibol keszultek...

Peppuh kérdése:

Reggeli elso pisibol keszultek a tesztek mit jelezhet ha az ovu teszt 3nappal menzesz elott ilyen eros?

Figyelt kérdés

6.-ara nem varom.. reggeli elso pisibol csinaltam par tesztet! Zold 24-os LH teszt rozsaszin 10-es Lh teszt!

Ket sotetkek teszt 10-es hcg es a vilagosabb kek az 25-os hcg!

Elvileg 19-20-21 kozott volt pem , volt hasszurka illetve nyulos nyakom!

Lehet hogy meg sem volt akkor pem hanem most lenne? Ilyen letezik? Nem hasznaltam ovukor tesztet mert keson erkezett meg amit rendeltem es nem tudtam csinalni, de a tunetek alapjan ami megegyezik az elozo ovus honapokhoz 19-20-21 korul volt a peteeresem! Valaki tudna mondani valamit ami esetleg eszszeru lenne? Tanacstalan vagyok! Kepet csatolom kommentbe! Koszonom elore is a valaszoloknak! 😘



#HCG #LH teszt #Mostmivanakkor??
2022. dec. 3. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az lh biztos nem terhességet mutat, mert akkor a hcg is + lenne már.

Nekem a 10 es teszt 6 nappal nemvárt előtt + volt, halványan.

2022. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ertem.. koszonom a valaszokat :) akkor elengedem ezt a honapot is ..
2022. dec. 4. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!