Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt érdemes...

Várandósság alatt érdemes melltartót hordani itthon is?

Figyelt kérdés

Azt a tanácsot kaptam, hogy hordjak minél többször melltartót, mert nagyon meg fog ereszkedni majd a cicim. Itthon vagyok, nem dolgozom, nincs rajtam melltartó, sőt, ha boltba megyek, akkor sem veszek fel.


Van ennek bármilyen alapja?


2022. dec. 5. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Ez mérettől is függ.


A végén és szoptatás alatt biztosan érdemes majd.

2022. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%
Ez ugye attól függ,mekkora a cicid.
2022. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon sportmelltartót hordtam terhesség előtt is, most alatt is. De nekem túl nagy a kosárméretem, hogy normálisan tartson anélkül, főleg, hogy 2 méretet nőtt is terhesség alatt.

Gondolom főleg azoknak ajánlják, akiknek nem kicsi, és nagyon lehúzná a súlyuk. De ha te utcára is ki tudsz menni nélküle, akkor nem kell erőltetni. Elég lesz akkor, amikor a szivárgó tej miatt muszáj lesz.

2022. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg mekkora.
2022. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
80B voltam előtte, de most is rámjönnek ezek a méretű melltartók. Annyira látványosan nem nőtt. 25hetes vagyok. :)
2022. dec. 5. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Én is 25 hetet töltöm a héten🙂

Nekem se volt nagy cicim alapjáraton de eleinte annyira feszült és érzékenyek voltak hogy muszáj volt sport melltartót felvennem hogy a póló ne érjen hozzá 😁 azt gyorsan kinőttem úgyhogy vettem néhány szoptatós melltartót, abból hordok itthon napközben,mert azért csak megnőttek 🙂

2022. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nagyon kicsi mellem volt és 100% hogy nem az számít!!így is megereszkedett mert kényelmetlennek éreztem a melltartót..
2022. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen kellene hordanom itthon is?
2022. dec. 5. 13:14
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Én soha nem vettem fel itthonra melltartót sem terhesség előtt, sem most alatta. 35 hetes vagyok, kb. 2 számot nőtt a mellem, de nekem kényelmetlen a melltartó, szóval nem veszem fel. Kétlem, hogy ezen múlik.
2022. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem, ha húzná a súlya, akkor nem is lenne kényelmes melltartó nélkül. Szóval neked nem kell.
2022. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!