Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetessem el a babámat?Porckopá...

Vetessem el a babámat?Porckopás van a térdemben,a doki azonnal megkezdett izom építést javasol,hogy levegye a terhelést a térdröl.

Figyelt kérdés

Eddig sajnos nem mozogtam.

Nagyon nagyon sajnálom,de már nem tudom vissza csinálni.

A tény most az,hogy felkell építenem az izmaimat.

Fiamat veszélyeztetett terhességgel hordtam ki 10 éve,akkor szigorúan feküdtem kellett 😞


2022. dec. 13. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Terhesen is mozoghatsz csak nyilván nem izomépítést viszont lazább mozgás is segíthet levenni a terhet valamennyire a térdedről.Ne vetesd el szerintem.

Én örülnék a terhességnek csak nekem nem sikerül.

2022. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Tervezettbaba volt?

Én mondjuk nem vetetném el annyi ember vágyik egy babára

2022. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi miatt nem vetetném el nyilván. Itt inkább az a kérdés hogy te akarod-e ezt a gyereket, vagy csak "elfogadható" indokot keresel az abortuszra?
2022. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, szerintem nem normális dolog emiatt abortuszra gondolni. Ha eszedbe jut, én is megkérdőjelezem, hogy szereted te azt a gyereket egyáltalán?

Nekem mondjuk az lenne az első gondolatom, hogy nekiállok majd szülés után, addig szépen várok, ha már az én trehányságom az oka. Eszemben nem lenne kikapartatni a gyereket emiatt.

2022. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha szigorúan feküdnöd kellett, érdemes lett volna normális orvost keresned. A who-s terhesgondozási elvek (amiket elvileg az orvosok is tanulnak) kimondottan ellenzik a kényszerfekvést terhesen. Rengeteg negatív vonzata van, sokkal több kárt okoz, mint amennyit használ, már ha használ, mert visszatartásra pl. semmit nem ér. Ennek mind utána lehet nézni, nem is értem, miért nem köztudott. A környező országokból legtöbben így csinálják.
2022. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: akárhányszor írom le ugyanezt gyakorin, a sárga földig lepontoznak:D
2022. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6#

Általában engem is. Valahányszor rámutatok a válaszomban, hogy a magyar terhesgondozás évtizedekkel el van maradva, ez van. Pedig ez olyasmi, aminek utána lehet könnyen nézni, ha valaki tud angolul, még könnyebben.

Egy állandóan fekvő ember izomzata nagyon hamar eltunyul, ami terhesen veszélyes, szülés után pedig extra szívás lesz. A depresszióra való hajlam is megnő, és a plusz stressz se hiányzik ilyenkor, szerintem örül, aki végig normális tud maradni. A mozgásszegény életmód hamar vezethet emésztési gondokhoz, ami megint olyan, hogy sok dologra van hatással. De ha az emberek nem hiszik el azoknak, akik a továbbfejlesztés anyagát állítják össze, egy random gyakorisnak se fogják. Pedig tudják ám az orvosok, eü-sök is. Nekem mondta is egyszer valamire a védőnőnk, hogy tudja, hogy ma már más az ajánlás, de a régi módszer szerint...

2022. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Későbbre volt tervezve a baba.

Pont a térdem miatt,nagyon félek,hogy elkopik teljesen ne adj isten protézis...

A babát nagyon szeretem.

2022. dec. 13. 21:21
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Hát ha annyira vágysz tényleg rá akkor egy térdprotézis miatt (végső esetben) képes lennél mesélni a saját gyereked és utána egy következővel boldogan élni mintha misem történt volna?

Érdekes felfogás...

2022. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Megölni nem mesélni

#9

2022. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!