Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetessem el a babámat?Porckopá...

Vetessem el a babámat?Porckopás van a térdemben,a doki azonnal megkezdett izom építést javasol,hogy levegye a terhelést a térdröl.

Figyelt kérdés

Eddig sajnos nem mozogtam.

Nagyon nagyon sajnálom,de már nem tudom vissza csinálni.

A tény most az,hogy felkell építenem az izmaimat.

Fiamat veszélyeztetett terhességgel hordtam ki 10 éve,akkor szigorúan feküdtem kellett 😞


2022. dec. 13. 20:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rosszul fogalmaztam.

Későbbre volt tervezve amikor már nem fáj a térdem,mert esetleg hatott a torna.

2022. dec. 13. 21:29
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

És ha akkor sem hat, akkor nem lesz gyerek, mert ha igen feleslegesen volt abortuszod.

Biztos nem vetetném el, ha 10 évig szartál rá már nem mindegy az a +1 év.

2022. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

De mindenkinek köszönöm a válaszát.

Fel a fejjel akinek még nincs! Én 10 éve voltam terhes,és már nem védekeztünk mert azt gondoltam úgysem lesz már.

2022. dec. 13. 21:33
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy


Szépen kezd el rornáztatni


Amúgy izomépítéssel sokat javul.

Tapsztalat!


Ikrekkel vagyok várandós egyelőre még edzek


2 gyerek közt álltam vele.. korábban sosem pedig nekem is javasolták


( nekem annyi hogy nem kopás, hanem 20 éves koromban sérülés.. műtve volt)

2022. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Kopásra gyógytorna van írva.Ha keresel egy normális gyógytornászt megtanítja hogy mit hogy csinálj terhesen és annyi.Ha terveztétek(akkor vagy annyi idős, hogy még terhes lehess) és minek hagytátok abba a védekezést ,ha későbbre akartátok.Aztán meg jó kifogás sose rossz alapon inkább elvetetnéd.Elég furi .
2022. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy dietetikust is érdemes lehet megkeresni. A terhes súly sem mindegy, mennyi szalad fel az emberre. Hátha tud segíteni ebben is, illetve izomzat építéséhez is egy egészséges étrendben.

Bár ez csak egy ötlet. Mindenesetre bárhogy is döntesz jó egészséget kívánok neked, remélem helyre jön a térded.

2022. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Látod 10 év kellett ahhoz hogy összejöjjön ha akartad ha nem.

Egyébként nekem pl terhesség után fájt a térdem nagyon nekem a súl miatt pedig nem.híztam sokat de nem adtam.örökbe a babámat :)

Szerintem.tartsd meg :)

2022. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták porckopás van a térdemben és semmi sem segített, aztán magánban kiderult hogy csípő ízületi gyulladásom van, ennyit ér 3 évnyi sztk...pedig volt ultrahang stb,de végül az mri mutatta ki a tutit magánban,most várom hogy ne szoptassak annyit,hogy elkezdhessem a kezelést, de emiatt nem álltam le a babaprojekttel,már úgyis tropára mentem😅
2022. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én sem vetetném el emiatt. Egyik ismerősömnek 3 babája született halva, mikor a negyedikkel volt terhes a terhesség megállapításától a kórházban feküdt a szülésig, hogy ne vetéljen el. Aki meg szeretné tartani a babáját, az bármire képes érte.
2022. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jól esik a biztatás. Köszönöm
2022. dec. 14. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!