Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan titkoltátok el a...

Hogyan titkoltátok el a terhességet a családotok elől?

Figyelt kérdés

A 12. Hétig nem szeretnénk elmondani a családnak érthető okok miatt. Viszont most karácsonykor leszünk 3-3 napot a férjem és az én családomnál is (messze lakik mindkét család, havonta 1-1x szoktunk mindegyikhez menni egy hétvégére).

Pont most kezdődött el a rosszullétes időszak, egyenlőre még csak esténként érzem, olyan 6-7-től kezdődik. Ilyenkor a szagokra és a kaja látványára is érzékenyebb vagyok. Hányás még nem volt.

Hogyan tudnám abban a 3-3 napban eltitkolni?



2022. dec. 14. 23:06
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Voltam ma dokinál, dobogó szív, 9.8 mm embrió. Meséltem neki arról is, hogy megyünk családhoz és nem akarjuk még elmondani. Kicsit megmosolygott, mert mondta, hogy anyukám vagy anyósom úgyis egyből tudni fogja, hogy valami van, mivel érzékenyebb is vagyok. Plusz köhögésnél is meg tüsszentésnél is már produkálom azt az összegörnyedt pozíciót, amit az anyukák szoktak.

Úgyhogy még gondolkodunk elmondjuk e, de valószínűleg az lesz belőle. Ha bármi baj lenne azt is elmondanánk így is úgy is csak maximum kicsit később. Mondjuk még mindig bennem van a félsz, mert 7-8 hetesnek mondott és a 12. hét még messze van.

2022. dec. 21. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!