Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+6 napos terhes vagyok és...

TM9425 kérdése:

40+6 napos terhes vagyok és még jele sincs a szülés beindulasanak,magzatviz rendben van ctg értékek is jók mi tarthatja vissza meg ?

Figyelt kérdés
Egyedül pocak kemenyedes van ,egy kis derekfajas meg a gát környéke nyilalni szokott.Mas is volt így egy kis biztatás jól esne ,december 25 re voltam kiirva és január 4 ig várnak a kórházba az inditassal,örülnék ha spontán indulna meg de egyre jobban érzem azt h nem fog osszejonni a fiam jól érzi magát benn meg . Második terhessegem az elsőt a 8 héten elveszitettem ,rá 2 évre estem teherbe . Ha más is volt hasonló helyzetbe ,terminus tullepes,tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2023. jan. 1. 01:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fu, akkor azt a plusz ot napot a korhazban en ujraszamoltatnam az ottani orvossal, hiszen akkor nem is 40+6-on vagy, hanem csak 40+1-en. A dokid regota praktizalhat, hogy nincs kepben a mostani ajanlasokkal (pl. hogy a fertozesveszelyt kockaztatja a nyulkalassal, egyaltalan nem indokolt modon), amit pedig ereztel az kezzel tagitas volt ido elott, hogy beinditsa a szulest, szinten nagyon elavult, karos gyakorlat. Sajnos Nemetorszagban sem minden olyan tuti, nekem mindket gyerekem ott szuletett, de csak az elso korhazban, nem veletlenul. En a dokidhoz ezekutan biztosan nem mennek vissza, foleg, hogy a korhazban normalisak. Szules utan is masikat keresnek.
2023. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen holnap megyek a kórházba kontrollra es rá kérdezek. Amúgy meg én sem tervezek vissza menni hozzá, a terhesseg miatt maradtam mert így egyszerűbb volt ,de a 6 hetes kontrollra már nem hozzá megyek ez már biztos . Anno azért választottam öt mert nem ment a nyelv ,de ezen már túl vagyok sokkal jobban boldogulok a nemettel meg amúgy is a kórházba is németet használom csak,eddig nem volt önbizalmam hogy bátrabban használjam de a szükség nagy úr 😅 de hálás vagyok érte jobb ez így 😁
2023. jan. 1. 19:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy szültetek?
2023. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!