Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a terhesség végefelé...

Akinek a terhesség végefelé farfekvéses volt a baba, milyen otthoni praktikákat csináltatok ami be is vált és befordult?

Figyelt kérdés
33.hetes vagyok és farfekvésben van, az Enkin tornát csinálom

2023. jan. 6. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Most le fogtok pontozni, de azert nem annyira ordogtol valo a kulso forditas. Nem a kasszas gizike csinalja otthon a konyhaasztalon, szaktudas nelkul.


Ellenorzott, korhazi korulmenyek kozott csinaljak, folyamatosan monitorozva kozben babat. Egyaltalan nem eroltetik, hogyha azt latjak, hogy nagyon nem akar befordulni.

Sokszor tenyleg oka van, ha nem fordul be, de van, amikor meg nincs, na ebben az esetben sikeres lehet.


En nem voltam kulso forditason meg, nem kellett, de megprobaltam volna szerintem anno, ha ugy adodik. Lattam egy videot ezzel kapcsolatban, asszem az orvos azt nyilatkozta, hogy a 25 eves palyafutasa alatt pl egyszer volt csak arra pelda, hogy megindult volna a szules utana, szoval ez se gyakori.

2023. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt javasolta a dokim, hogy fanyatt fekve, tegyek párnát a fenekem alá és így fekudjek negyed órát minden nap. Első babánál bejott, bar ő haránt volt, most a második faros, még nem csináltam, de lassan elkezdem, 32. Hétben vagyok.

A külső fordítást úgy tudnom csak 37.hettol végzik, pont amiatt, hogyha megindul a szülés közben, akkor már ne legyen gond. De nem sokan vállalják.

2023. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hypertónia vagy hypotónia..

Farosoknál érdemes születés után figyelni..

Ferde tartás, vagy mozgásfejlődés elmaradást.


Semmi ördögtől való, dévénnyel, kis tornával stb simán orvosolható problémák.

2023. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!