Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 nappal kisebb baba?

10 nappal kisebb baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 28 hetes terhes vagyok és 10 nappal kisebbnek mérték a babám. Az előző ultrahangon is kisebb volt (24.hét), de akkor "csak" 6 nappal. Az azelőtti vizsgálatokon mindig kicsit nagyobbnak mérték a koránál. Az orvosom leellenőrzött mindent, köldökzsinór keringés, agyi keringés, magzatvíz mennyisége, de minden rendben, én mégis olyan ideges vagyok, hogy azóta csak megy a hasam.

2023. jan. 30. 14:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Akkor így aggasztobb. 7es vagyok, nekem már az első uh-tól kisebb volt 2 héttel és végig, nekem mondták hogy valszeg később fogant, ami valós is lehet mert 40-45 napos ciklusaim voltak.


Nekem arányos IUGR-t írtak a záróra, amivel nem értettem egyet, mert hiába voltam 38+5 napos a császárkor, valósan kb 36-37 hetes lehettem, szóval normális volt a gyerek, de ráírták és inkubátorba tették 2 napra.

2023. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát most nem nyugtattál meg 😭 már fogalmam sincs, hogy mitévő legyek, elméletileg minden rendben van mindennel, tényleg elmentem minden vizsgálatra a niftytől kezdve a genetikai ultrahangig, vérvételek, trombózishajlamot is nézettem, áramlásmérés, úgy érzem én már mindent megtettem, de egyszerűen nem birom ezt tovább idegekkel, már felment a vérnyomásom is az idegtől,keményedek mióta hazajöttem az orvostól, max csak ideiglenes tudok megnyugodni, de egyszerűen nem tudom, h mit csináljak...
2023. febr. 1. 23:02
 23/26 A kérdező kommentje:
Tényleg mi sem vagyunk nagyok, férjem 171 cm 70kg, én 162 cm 53 kg, de én nagyon félek. Senki nem fogja fel ezt ilyen tragikusan,az orvosom sem, férjem is bent volt velem, hallotta amiket az orvos mondott és nem érti, hogy miért vettem ezt ennyire rosszul, mert szerinte semmi rosszat nem mondott az orvos, de én meg már bele pusztulok az egészbe.
2023. febr. 1. 23:07
 24/26 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban semmit sem tehetsz!!! Ha gond van, akkor majd ráérsz megijedni, de akkor is meg kell majd oldani a helyzetet! De most éjjel 11-kor van bármilyen lehetőséged erre? Nincs!!!


Viszont most éppen bántod Magad és a babád!!! Fejezd ezt be!!!


Most ártasz a legtöbbet, ráadásul egy olyan miatt, ami nem is biztos...


Próbálj megnyugodni, mélyeket lélegezni, és éreztetni a kicsiddel, hogy minden rendben van!!! Te vigyázol Rá!!!!!

2023. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ❤️ Igazad van, hogy most semmit nem tehetek, főleg most éjszaka, netezés helyett megpróbálok elindítani egy filmet, megnyugodni és kicsit aludni az éjszaka folyamán.
2023. febr. 1. 23:14
 26/26 anonim ***** válasza:

A legjobb döntés ebben a helyzetben! Kikapcsolódni! Ezzel segítesz igazán most Magatokon!


A neten pedig eleve tilos nézelődni, mert ott egy tüsszentés orrszőr rákot jelent... 😅

Ne sokkold Magad!!!


Pihenj! Szép álmokat! Nagy ölelés! Minden úgy lesz, ahogy a legjobb Mindkettőtöknek!!! 🥰🥰🥰

2023. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!